9 весільних звичаїв, які вас здивують

4

Мало з яким подією пов’язано стільки химерних ритуалів, як з весіллям. У цій статті ми зібрали 9 найбільш незвичайних. Читайте і насолоджуйтеся.

1.Шотландія. Очорнення нареченої

За правилами стародавнього шотландського весільного ритуалу наречену обливають гримучою сумішшю різних нечистот, починаючи від чорної патоки, закінчуючи екскрементами домашнього худоби. Все це відбувається як частина викрадення, в ході якого нещасну можуть прив’язати до дерева або водити вулицями міста. Мається на увазі, що тільки так майбутня дружина зможе морально підготуватися до всіх майбутніх труднощів сімейного життя.


Іноді нареченому теж дістається

2.Уельс. Зв’язування

Згідно уельської весільної традиції, нареченого і наречену неміцно пов’язували і залишали ночувати на одному ліжку. Вважається, що якщо до ранку мотузки будуть розв’язані, значить не так вже ця пара хоче одружитися. Якщо ж їм вдалося протриматися всю ніч, значить, вони налаштовані серйозно.

3.Кенія. У жіночій шкірі

Кенійський чоловік повинен цілий місяць після весілля ходити в жіночому одязі і прикрасах. Сенс цього ритуалу проста – дати нареченому відчути, як це бути жінкою для кращого взаєморозуміння в його новій сім’ї. До речі, подібна традиція була і в древній Спарті, тільки там жінкам теж доводилося брати участь – їх голили наголо і одягали в чоловічий одяг.


Кенійці стоїчно переносять це випробування

4.Чечня. Залізна витримка

У Чеченській Республіці наречена повинна продемонструвати чудеса скромності і незворушності. Тому в ході весільного свята вона мовчки стоїть у кутку і підходить до столу тільки коли хтось просить подати води. Увесь день їй доводиться провести на ногах, а єдина фраза, яку їй дозволено говорити – «Пийте на здоров’я!» Зі свого боку, родичі нареченого всіляко намагаються її розговорити, відпускаючи коментарі щодо її зовнішності або намагаючись спровокувати на обговорення якостей її майбутнього чоловіка.


У Чечні не люблять надмірно балакучих жінок

5.Ява. Щурячі хвостики

Практично в кожній державі за оформлення шлюбу береться певна плата, але на гостре Ява до цього підійшли найбільш оригінально. За правилами, якщо пара хоче укласти шлюбний союз, вони повинні принести в адміністрацію 25, а краще 40 щурячих хвостиків.


Гризунам доводиться героїчно пожертвувати частиною свого тіла заради того, щоб наречений і наречена могли бути разом

6.Конго. Сама серйозність

На весілля у Конго запрошується спеціальний людина – комік, який буде всіх смішити. Однак до нареченому і нареченій це не відноситься, їм потрібно бути дуже серйозними. Вважається, що їх сімейне життя тільки в тому випадку буде міцною і щасливою, якщо вони жодного разу не посміхнуться за всю церемонію. Тому що весілля – це вам не жарти.

7.Індія. Викрадення взуття

Як і в Росії, Індії теж є звичай з викраденням взуття. Але підходять до нього вони трохи інакше – коли наречений заходить у весільний шатер, він роззувається, а його взуття намагаються викрасти родичі нареченої. Зрозуміло, гості з його сторони намагаються цьому перешкодити, тому що якщо пара буде вкрадена, за неї вимагатимуть викуп.

8.Індія. Заховане ім’я

Індія щедра на незвичайні весільні традиції. Наприклад, наречений повинен знайти власне ім’я у візерунку, який наноситься хною на руки нареченої.


Часто напис ховається настільки майстерно, що нареченій доводиться давати підказки своєму обранцеві

9.Індія. Шлюб на 3 дні

Згідно звичаям одного з індійських народів, жінка може укласти триденний шлюб. Таким чином, можна вести активне статеве життя і при цьому залишатися в рамках суспільної моралі.

Висновок

Звичайно, всіх дивовижних весільних традицій не перерахувати в одній статті, і, можливо, ми ще повернемося до цієї теми в майбутньому. Залишайтеся з нами!

Поради Цікаве Мистецтво Весільні букети Традиції