article 169

4

Іграшка з квітів – оригінальний і незабутній подарунок на будь-яке свято. Популярність зворушливих фігурок зростає. Вони здатні викликати велику гаму позитивних емоцій і підняти настрій на довгий час. У багатьох салонах можна зустріти неймовірно красиві іграшки і подарувати в особливий або звичайний день.


Іграшки з квітів ідеально підходять в якості подарунка

Якщо за квіткової фігуркою правильно доглядати, вона надовго збереже бездоганний вигляд

Звичайно, хочеться довго радіти, милуючись смішний мордочкою квіткового ведмежа, або посміхатися милій собачці. Цього можна досягти, незважаючи на те, що фігурка виконана з живих квітів, які потребують догляду. Якщо правильно підійти до вирішення питання, іграшка буде піднімати настрій 3-4 тижні, не змінюючи зовнішнього вигляду.


Для створення милих іграшок підійдуть різні види квітів

Температурний режим і протяги

Створіть для квіткової іграшки ідеальні температурні умови. Прийнятна температура 17-20 градусів Цельсія. Навіть теплолюбні квіти в даній композиції вимагають прохолоди і бояться перегріву, сухого повітря, що позбавляє їх цілющої вологи.


Квіткового звірку саме місце на підвіконні, якщо немає протягу і впливу прямих променів сонця

Слід знайти в будинку місце, захищене від негативного впливу гарячого повітря. Не поміщайте іграшку поблизу від каміна, батареї, обігрівача. Вона швидко втратить вологу і висохне.

Квітковий ведмедик або зайчик боїться протягів, що сприяють швидкої втрати вологи, як при перегріві. Зів’януть квіти обов’язково під прямими сонячними променями, якщо не подбати про них.


В якості основи для іграшок використовується флористична губка, добре зберігає вологу. На фото – композиція з живих квітів «Твоя усмішка»

Поставте фігурку на рівну, тверду поверхню, далеко від домашніх тварин і маленьких дітей, які можуть їй зацікавитися.


Невеликий квітковий кошеня повністю просочиться вологою, якщо поставити його в блюдце з водою

Способи поливу

Головний спосіб зберегти квіткову іграшку привабливою довгий час – забезпечити правильний режим поливу, вибравши один з трьох способів:

  • Акуратно зніміть один квіточка з поверхні іграшки і в отвір вливайте воду тонким струменем з лійки або гуртки. Процедуру продовжуйте до тих пір, поки на підносі або тарілці, де стоїть квіткова фігурка, не з’явиться вода. Значить іграшка просочилася повністю. Кожну частину (вуха, голова, лапи) потрібно полити окремо. Можна додавати у воду засіб, що продовжує життя рослин, дотримуючись інструкції.
  • Для другого способу поливу використовуйте звичайний медичний шприц будь-якого розміру. Наберіть в нього води і зробіть укол квіткової фігурці. На кожні 2-3 см тіла з одного уколу, поки з іграшки не почне сочитися вода. Приділіть увагу кожній частині: носика, вушках, лапок, хвоста.
  • Якщо немає часу на полив, можна поставити квіткового звірка в тарілку з водою. Через деякий час волога почне поступово вбиратися і підніматися вгору. Цей спосіб більше підходить для маленьких іграшок. Вони просочаться водою повністю. Середні примірники наповняться водою наполовину. Все одно доведеться виконати полив зверху.

  • Квіткова іграшка зберігається приблизно до чотирьох тижнів, іноді довше

    Жива фігурка не доставить вам багато клопоту і труднощів, якщо ви звикли доглядати за кімнатними рослинами. Через день насичуйте її іграшку водою одним з трьох способів. Не забувайте прибирати зайву воду з підноса або тарілки. При дотриманні температурного режиму та дотримання правил поливу вона буде довго прикрашати кімнату, і нагадувати про те, хто підніс незвичайний презент.


    Догляд за фігурками майже такий же, як за букетом живих квітів
    квіти Поради Цікаве Мистецтво Дизайн