Букет нареченої їх кал і орхідей

129

Поряд з весільним вбранням, букет – найважливіша деталь в створенні ідеального образу для кожної дівчини. Гармонійно і, не привертаючи зайвої уваги, він вигідно підкреслить зовнішність нареченої; в іншому варіанті, навпаки, стане яскравим акцентом у строгому, витриманому образі.


Букет гармонійно доповнить образ нареченої

Дівчата, які віддають перевагу суворому стилю і класики, обов’язково звернуть увагу на букет нареченої з калл і орхідей. Не зовсім звичайна форма квітки, по контуру віддалено нагадує сердечко, надає композиції романтичного настрою, а краса орхідеї доповнює цей оригінальний тандем вишуканістю та витонченістю.

Як символ чистої краси

Про що повідають на мові квітів ці елегантні і ніжні дари природи? Кали у флористиці служать символом:

  • врівноваженості і преклоніння.
  • ніжності і невинності;
  • спокою й умиротворення.


Кали – символ ніжності і чистоти

В якості одного з головних компонентів квіткової композиції для весільної церемонії ці квіти зустрічаються частіше, ніж у варіанті соло. Для букета нареченої з калл і орхідей оптимальним рішенням будуть екземпляри рослин в білій тональності, а підкреслювати їх красу і благородство відтінку найкраще листям зеленого кольору. Тоді весільна композиція не зіллється з нарядом, а тільки підкреслить вишуканість і чистоту вінчального плаття.

Букет нареченої з калл і орхідей підійде не всім. Оригінальна квіткова композиція стане гармонійним аксесуаром для високих жінок, особливо якщо їх вбрання виконаний в стилі ретро.

У природі існує кілька десятків сортів цієї рослини, і різняться між собою представниці цього сімейства довжиною стебла і розміром квіток. Витягнута композиція стане логічною формою для квітів з великими бутонами і довгим стеблом; невеликі за розміром квіточки на короткому стеблі добре формуються в цілий букет.


З дрібних квітів на короткому стеблі складають круглі букети

Широкий спектр кольорів дозволяє створювати красиві композиції з калами та орхідеями, практично не обмежуючи себе у виборі. Наші флористи запропонують вам квіти золотистого, пурпурного, фіолетового, рожевого і інших кольорів. Використання різних кольорів народжує цікаві композиції, і серед виграшних варіантів – кали з ніжними орхідеями, мають «фарфоровий» структуру пелюсток.


Для букета можна використовувати квіти різних відтінків

Букет нареченої з калл і орхідей підкорить всіх своїми несподіваними лініями і багатством фактури. Остання – внесе в композицію індивідуальність і витонченість, зробить її більш повітряної, а саме ефектне поєднання – квіти білого, зеленого або бузкового кольору.


Букет з калл і орхідей виглядає витонченим і повітряним

Наші послуги – ваш правильний вибір

Відвідайте нашу студію «Flora Express», і ви зможете вибрати саме те поєднання кольорів, відтінків і форм, яке підходить саме вам! Відштовхуючись від ваших уподобань, наші флористи допоможуть вам підібрати розмір, форму і декоративні складові композиції, врахують всі нюанси вашого вбрання і те, як він буде поєднуватися з букетом. Ми гарантуємо, що ваш вибір буде правильним, а квіткова композиція для весільного торжества – красивою!

букети Орхідеї Жінці Кали Весільні букети