Букет нареченої з бузкових троянд

4

Підготовка до весільного торжества вимагає уваги, сил і часу, адже так важливо не упустити жодної деталі. Для нареченої найбільш хвилюючою турботою буде вибір вбрання та аксесуарів, і якого б стилю не було віддано перевагу, а без букета в цей день не обійтися.

У флористів є що запропонувати майбутнім молодятам, для цього навіть існує цілий напрямок у мистецтві створення оригінальних композицій з квітів. Справжні шедеври, неповторні і зачаровують своєю красою, настільки різноманітні, що можна годинами захоплюватися мистецтвом флористів.


Бузкові троянди зазвичай поєднуються з білими

Як же вибрати те, що дійсно необхідно і буде ідеально виглядати в цей урочистий день? Є безпрограшні варіанти, адже мова квітів дуже виразний, і, якщо ви хочете продемонструвати глибину почуттів, розповісти про довіру і відданість, то зупиніть свій вибір на букеті нареченої з бузкових троянд. Поєднання одного з символів кохання і ніжного відтінку як раз і стане тим ідеальним вибором, коли все зрозуміло без слів.

Ідеальний союз білого і панелі бузкового відтінку

Бузковий відтінок не так давно увійшов у моду весільної флористики, але навіть за такий короткий період зміг завоювати визнання, як одного із самих ніжних і романтичних способів передати свої почуття. Палітру бузкового відтінку часто обирають творчі натури, а той факт, що він становить ідеальний тандем з білим кольором не викликає ні в кого сумнівів.

Букет нареченої з бузкових троянд буде відмінно поєднуватися з сукнею:

  • білого кольору;
  • кольору шампанського;
  • відтінку слонової кістки.

Добре, якщо у вбранні нареченої і нареченого будуть аксесуари тієї ж колірної гами, що і оригінальною квіткової композиції. Звернути свою увагу на палітру бузкових відтінків рекомендується блондинкам, а також зеленооким або сероглазым нареченим, хоча цей відтінок володіє такою магічною владою, що підходить майже всім.

Жіночність в її абсолютному прояві – ось що привнесла з собою троянда у весільний букет для нареченої цієї красивої палітри. Коли настане день свята, то її образ буде наповнений зворушливою загадковістю, вишуканістю та витонченістю. А найкращим доказом того, що вибір на користь букета нареченої з бузкових троянд був правильним, стане щире захоплення і компліменти.


Одна троянда в букеті може бути контрастно іншого кольору

Професійний підхід до складання букетів

Компанія «Flora Express» пропонує вам оригінальні квіткові композиції з бузкових троянд. На весільній церемонії в руках нареченої вони не тільки будуть гармонійно поєднуватися з її чином і вбранням, але і стануть однією з пам’ятних деталей, адже для цього з турботою про кольорах і любов’ю до своєї справи ми прикладаємо усі зусилля.

Складені нами букети для нареченої з бузкових троянд стануть втіленням ваших мрій і ідеальним вибором для тих, кому навіть у традиційних речах хочеться побачити щось нове й оригінальне. Вибирайте, замовляйте – ми доставимо точно в термін саме те, що ви хотіли. Роботою наших флористів ви точно не будете розчаровані!

Жінці Дизайн Весільні букети Традиції Романтика