Букет нареченої з фрезій і орхідей

5

Півонії, троянди, тюльпани, орхідеї – квітковий ряд, з повним правом претендувати на звання класичного варіанту для весільної композиції в руках нареченої. Але зробити її образ жіночним і ще більш ніжним можуть і інші, менш звичні і не настільки поширені квіти, наприклад, фрезія.

Традиційними кольорами для весільної композиції виступали білий і рожевий, символізуючи чистоту, молодість, невинність, а сьогодні весільний букет – це веселка життєрадісних відтінків на тлі пастельних весільних нарядів.

Вибір кольорів всіляких відтінків дуже великий, тому головними критеріями залишаються переваги обраниці, її бачення стилю весілля і т. д. Прикладом вдалого квіткового ансамблю для торжества може стати букет нареченої з фрезій і орхідей.


Фрезії і орхідеї вдало поєднуються у весільному букеті

Бути жіночною і оригінальною

Фрезії є прекрасним як основним, так і додатковим компонентом букета. В якості фону до інших кольорів вони дають композиції відчуття крихкості, ніжності, витонченості. Флористам відомо кілька значень фрезії: кожна з них підходить для нареченої дуже органічно, а символізує квітка собою:

  • довіра. Даруючи своїй обраниці композицію з такими квітами, чоловік посилає знак – «довірся мені», «відкрий своє серце»;
  • спокій, впевненість у завтрашньому дні, і без цих якостей неможливо створити гармонійні сімейні стосунки.

В букеті нареченої з фрезій і орхідей, остання – символізує любов і красу, фрезія – чистоту і довіру, і ці слова якнайкраще характеризують жіночий образ.

Поєднання червоних і пастельних відтінків кольорів буде чудово поєднуватися з нарядом і ефектно виглядати на весільних фотографіях. До речі, фрезія – з того ряду кольорів, з пошуком відтінків яких не буде проблем: флористам, які мають досвід у складанні квіткових композицій, знайомі її відтінки, тому обмежувати свою фантазію якимись рамками не варто.

В тональності білого букет нареченої з фрезій і орхідей виглядає особливо урочисто і витончено. Саме цей колір, як символ непорочності, вибирають дівчата в якості головного весільного вбрання, і композиція з білих квітів відмінно доповнить його.


Зверніть увагу, як орхідеї заховані обручки

В якості елементів декору такої композиції можуть виступити:

Оригінальний букет нареченої з фрезій і орхідей стане ідеальним варіантом для тематичних весіль та урочистих церемоній, які передбачають дотримання етнічних традицій, наприклад, для східних або італійських весіль, а також у напрямку рустик і прованс.

Замовляйте у нас

Все, що вам потрібно, щоб стати володаркою чарівного ексклюзивного букета – це звернутися в компанію «Flora Express». Наші флористи прислухаються до ваших вподобань та запропонують найбільш підходящі варіанти букета нареченої з фрезій і орхідей. Процес вибору спрощується тим, що вам будуть доступні зразки багатьох вдалих прикладів весільних композицій. Приходьте до нас!

букети Орхідеї Екзоти Жінці Весільні букети