Букет нареченої з хризантем

66

Образ нареченої асоціюється з ніжністю, невинністю і непорочність. При організації весільного торжества важливо враховувати цей момент для правильного підбору атрибутів і аксесуарів. Головним аксесуаром для молодої дівчини, яка виходить заміж, є букет. Найкращим способом підкреслити достоїнства її образу є вибір на користь букета нареченої з хризантем.


Букет – один з важливих атрибутів нареченої

Різновиди цих рослин користуються популярністю для складання весільних композицій з кількох причин. В першу чергу – це красивий зовнішній вигляд, елегантність і ніжність. Невеликі бутони хризантем підкреслять весільну сукню та аксесуари, не перебивши їх звучання. У другу – значення квітки, він несе в собі прихований зміст, символізуючи благополуччя, довголіття і сімейне щастя, що так важливо для молодої пари. Існує навіть повір’я, згідно з яким дівчина, яка вибрала букет нареченої їх хризантем, отримує благословення з небес.


Невеликі бутони підкреслять красу весільної сукні, не перебиваючи її

Вибір квітів для композиції

Для оформлення букетів нареченої з хризантем можуть бути використані два різновиди рослини:

  • одноголовая;
  • кустовидная.


Кущові хризантеми часто використовують в букетах нареченої

Вибір залежить від образу нареченої: так, одноголові завдяки своїм розмірам більше підходять для дівчат, які віддали перевагу розкішному способу, пишного плаття і яскравим аксесуарам. Для більш скромного способу з витонченим сукнею і мінімумом аксесуарів більше підійде варіант з кущовими квітами, їх тендітні невеликі бутони будуть вигідно підкреслювати ніжність нареченої і її красу.

Різноманітність відтінків хризантем дає можливість підібрати максимально відповідний варіант під стильове оформлення весілля. Найбільш затребуваними є квіти ніжного білого відтінку. Більш оригінально буде виглядати композиція з рослин таких відтінків:

  • жовтого;
  • рожевого;
  • бузкового;
  • блакитного;
  • червоного.

Серед переваг букетів нареченої з хризантем відзначають можливість доповнення композицій іншими квітами. Так, красиво і елегантно будуть виглядати хризантеми в поєднанні з герберами, трояндами, гвоздиками. В оформленні використовуються також додаткові декоративні елементи та флористичні аксесуари. Щоб букет виглядав гармонійно, а майбутні молодята залишилися задоволені, складати його повинен досвідчений флорист.


Букети з хризантем легко доповнити іншими квітами

Замовлення композицій «Flora Express»

У «Flora Express» ви можете замовити квіткові композиції до будь-якого урочистої нагоди весілля, дня народження, ювілею, підвищення по службі. Професійні флористи складають їх з свіжих і не мають дефектів квітів безпосередньо напередодні події. Кур’єри у містах багатьох країн світу доставляють замовлені вами букети у термін, оскільки ми знаємо – цінність подарунка в його своєчасності. Хочете дарувати близьким вам людям радість в будь-який час дня і ночі – телефонуйте нам або перегляньте наш каталог, щоб вибрати квіти в подарунок, а також супутні товари – кошики з фруктами, напоями, кондитерськими виробами!

квіти, букети і квіткові композиції Хризантеми Весільні букети