Букет нареченої з маленьких троянд

4

Ні з однією квіткою на планеті не пов’язано так багато легенд, як з трояндою. Більше двох тисячоліть вона є незмінним втіленням Любові, Краси і Пристрасті. Вона – символ шляхетності і багатства. Саме завдяки красі і бездоганної репутації ця красуня з царства Флори заслужила статус класичного весільного квітки. Букет нареченої з маленьких троянд – тренд останніх сезонів, цей повітряний букет гармонійно продовжить ваш весільний образ.


Дрібні троянди можуть поєднуватися в букеті з великими квітками

Зручна естетика

Робота професійного флориста полягає не тільки в складанні букета бездоганної краси, його завдання – зробити квіткове диво для нареченої легким і зручним, адже воно буде супроводжувати дівчину на протязі всього дня. Крихітні квіти вигідно відрізняються від своїх подружок – великих стовбурових троянд, оскільки вони не тільки завжди вдало доповнюють весільний наряд, але і при всій своїй об’ємності легкі й повітряні. Букет нареченої з маленьких троянд – це прекрасне новаторство в рамках традицій.

Колір має значення

Колись троянди були головним компонентом любовних приворотних зіль і заклинань. Зараз магія залишилася в минулому, але атмосфера таємничості продовжує оточувати цей квітка. Кожен відтінок володіє власною енергетикою, тому вибирати слід зі знанням справи. Наприклад, білі відтінки створять навколо нареченої ореол чистоти і невинності, вони символізують справжню, неподвластную часу любов. Кремові – додадуть образу більше ніжності і витонченості, а коралові – внесуть нотки вишуканості і пристрасті. Палітра маленьких троянд не так різноманітна, як палітра їх старших сестер, але селекція не стоїть на місці, і сімейство крихітних бутонів поповнюється все новими відтінками.


Букет з маленьких троянд виглядає скромно і зі смаком

Магія пелюсток

Замовляючи букет нареченої з маленьких троянд, обов’язково порадьтеся з флористом, саме він може скорегувати вибраний вами колір букета, безпомилково визначити, який відтінок має превалювати, а якою бути другорядним. Тільки флорист зможе оформити композицію так, що вона стане окрасою церемонії.

«Flora Express» була заснована, щоб творити маленькі квіткові чудеса і допомагати іншим у створенні справжніх святкових казок. Букет нареченої з маленьких троянд – одне з таких чудес. Співробітники нашої фірми – тонкі чарівники квіткового мистецтва, вони допоможуть вам довести ваш весільний образ до досконалості.

«Flora Express» – відтінки щастя у ваших руках.

квіти Троянди Жінці Весільні букети Романтика