Букет нареченої з помаранчевих троянд

97

Оригінальні квіткові композиції для весільних церемоній передбачають створення різних за стилем і формою букетів, але головною деталлю залишаються самі квіти. Хіба можна уявити інший, більш символічний і виразний квітка, ніж троянда?

Справжня королева з усього різноманіття квіткового світу має різні за кольором вбрання, і самим теплим, радісним і незвичайним серед них з повною впевненістю можна назвати помаранчевий відтінок. Тому так оригінально і красиво виглядають роботи флористів, коли для весільної церемонії їх просять скласти букет нареченої з помаранчевих троянд.

Для цього фахівці використовують різні методи, і в чималій мірі свою роль буде грати сам квітка:

  • соковитість відтінку,
  • довжина стебла,
  • стадія розкриття бутона.

Ще доведеться враховувати і те, з якими додатковими атрибутами незвичайний відтінок квітки складе ідеальну пару. Королевою весільного торжества повинна бути тільки наречена, а значить, її букет зобов’язаний бути під стати образу.


Букет помаранчевих троянд виглядає яскраво і свіжо

Оранжевий задає тон весільного торжества

Запорукою чудової атмосфери і того, що день весілля запам’ятається надовго, стане святковий настрій. А що може сприяти цьому краще, ніж не соковиті помаранчеві відтінки? Миле і романтичне доповнення до вбрання нареченої створить і буде підтримувати позитивні емоції протягом всього хвилюючого дня, і, можливо, що цей життєрадісний відтінок задасть тон святу.

Що символізує букет нареченої з помаранчевих троянд? Будь-яка оригінальна композиція, де головна роль віддана королеві квітів незвичайного відтінку, повідає про сильних і гарячих почуттях. Подаруйте його своїй обраниці – вона зрозуміє, наскільки ви зачаровані і які сильні почуття відчуваєте по відношенню до неї.

Зібрати квіти у композицію – ось що чекає флориста, а ідея може втілитися в одному з наступних варіантів:

  • різних за формою букетах: круглих, каскадних, лінійних;
  • з використанням тільки одного виду квітки або декількох;
  • з домінуванням одного відтінку або поєднанням різних;
  • з застосуванням декоративних елементів або їх відсутність.

Фантазія справжнього професіонала, який з любов’ю ставиться до своєї справи, здатна здивувати багатогранністю, тому ви не будуть обмежені у виборі оригінального букета для нареченої з помаранчевих троянд. Знайти справжній шедевр, який буде гармонійно поєднуватися з нарядом нареченої, відповідати її образу або стилістиці весільного торжества, буде нескладно, якщо ви звернетеся до послуг компанії «Flora Express».


Троянди можуть бути прикрашені стразами, перлами та іншими декоративними елементами

Весільні квіткові композиції від професійних флористів

Професійний підхід до справи в цьому питанні має особливу важливість. Весільне торжество – саме той день, коли необхідно все продумати до дрібниць, тому букет нареченої з помаранчевих троянд повинен бути ідеальним.

Ми знаємо, як зробити його таким, і пропонуємо вам переконатися в цьому: наші композиції порадують своєю різноманітністю і красою. В такий день будь-які заворушення повинні бути тільки приємними, хай щасливий свято наповниться енергією сонячного відтінку і пахощами квіткової розкоші, подарованого природою і фантазією флористів.

квіти, букети і квіткові композиції Троянди Жінці