Букет з червоних троянд

11

Незмінний символ любові, щирих почуттів і відданості – червоні троянди – можуть стати гарним і незамінним елементом весільної церемонії, якщо ви зупините свій вибір на квітковій композиції для нареченої. Початок сімейного життя почнеться зі щасливих моментів, і букет з червоних троянд, як найважливіший елемент святкової церемонії, назавжди залишиться в пам’яті, тому до його вибору треба підходити уважно.

Оригінальність композиції, свіжість квітів і якість з’єднання всіх елементів – ось що відрізняє професійно зроблений букет. Саме він стає втіленням рівня майстерності флориста і доводить, що навіть традиційні варіанти квіткових композицій для весільної церемонії здатні заграти новими фарбами, адже у цьому виді мистецтві немає місця стереотипам. Правильно вибраний букет, продуманий до дрібниць, не зіпсує свято, навпаки, буде сприяти створенню гарного настрою і стане символом усієї святкової церемонії.


Іноді в троянди вставляють стрази

Мільйон червоних троянд або красива квіткова композиція?

Для романтичного визнання у своїх почуттях варіант «мільйон червоних троянд», може бути, і буде доречний, а ось для весільної церемонії краще зробити вибір на користь оригінальності. За своїм розміром квіткова композиція точно не повинна порушувати гармонію або викликати дискомфорт у нареченої, адже їй доведеться носити в руках цей запашний подарунок протягом кількох годин.

Весільне торжество майбутнім молодятам повинно запам’ятатися як приємна подія, більше схоже на казку. Тому бажано вибрати гарний букет з червоних троянд, який одночасно буде ще й легким. Найпоширеніші варіанти у мистецтві флористики при його створенні, де головна роль відведена королеві квітів саме червоного відтінку, наступні:

  • кругла форма;
  • каскадне виконання;
  • бідермейер або щільний, замкнутий по колу букет.

Варіації з кількістю і довжиною стебел, використання додаткових елементів декору або створення цілих ансамблів – все це дає безмежний простір для фантазії в роботі флориста. З урахуванням ваших побажань і зовсім є щасливий шанс подарувати своїй обраниці унікальний букет з червоних троянд в єдиному і неповторному екземплярі – такий подарунок буде гідно виглядати в руках королеви майбутнього свята!


Червоний букет приголомшливо виглядає на тлі білого плаття

Творчий підхід та якість послуг

Мистецтво флористики передбачає творчий процес, а ще – це улюблена справа, де потрібно не тільки проявити свої знання і досвід, але і вкласти почуття. Створення композицій з живих квітів, яким необхідна турбота, нагадує роботу ювеліра, а результат – гарний і неповторний букет з червоних троянд.

Флористи компанії «Flora Express» створюють саме такі шедеври, до нас звертаються ті, хто хоче бачити радісну і щасливу посмішку на обличчі коханої. Ми вчасно зробимо свою роботу і організуємо доставку – вам залишиться лише насолоджуватися приємною атмосферою добре організованого свята!

квіти, букети і квіткові композиції Троянди Жінці