Букет з орхідей

5

Серед безлічі весільних клопотів вибір букета нареченої з орхідей – далеко не останнє заняття: подбати про нього потрібно грунтовно. Адже йому необхідно відповідати образу вашої обраниці, а ще гармонійно доповнити її весільне вбрання, тому вибір квіткової композиції має бути доречним. Але не тільки відтінок буде мати значення, сам квітка, як головний елемент композиції, стане символічним виразом ваших почуттів і ставлення до обраниці.


Приголомшливе поєднання білих і блакитних орхідей

У весільній флористиці одним із символічних квітів вважається орхідея. На мові рослин вона уособлює красу, любов, витонченість і багатство. Деякі сорти служать символом молодості, а інші – мудрості, треті висловлюють пристрасть і ніжність. На Сході цей ніжна квітка дарують, коли хочуть зробити комплімент жіночій чарівності або розповісти про своїх глибоких почуттях, а в південноамериканській частині світу він став своєрідним талісманом, який допомагає знайти половинку. Значення має і відтінок: білий – символізує чисту прихильність, червоний – пристрасну любов, рожевий – захоплення.

Варіанти квіткових композицій з орхідей

Ніжні квіти настільки красиві самі по собі, що їм не потрібно розкішне оздоблення. Тому в декорі букета нареченої з орхідей традиційно використовують:

  • невеликі намистини,
  • інші квіти, які значно менші за розміром,
  • красиву папір, переважно однотонний.

Класична форма квіткової композиції для весільного торжества – кругла. Хоча неймовірно вишукано виглядають спадаючі букети, конструкція яких тримається на основі тонкого дроту. Якщо для створення квіткової композиції обрані фаленопсиси, своєю формою нагадують метеликів, то вона буде мати форму спадаючого каскаду.

Ошатно і красиво виглядає робота флористів, коли орхідеї зібрані в кулю, що дещо незвично для квітки з королівським статусом і вимагає високої майстерності від фахівця. Як букета нареченої з орхідей дуже ефектно може виглядати кошик.


Орхідеї можуть бути різнокольоровими, наприклад, з білими вкрапленнями малинового

Орхідея красива настільки, що цілком самодостатня, а тому не сприймає ансамблю з додаткових елементів у вигляді гілочок, ягід, шишок. Високі ніжки квітки також обмежують його варіант використання у вертикальних композиціях.

Поєднання з іншими кольорами вимагатимуть знань, тільки досвідчені флористи будуть готові до таких експериментів, наприклад, білі троянди добре гармонують із букетом нареченої з орхідей фіолетового кольору. Добре виглядають букети, де квіти належать до одній колірній гамі.

До ваших послуг наш досвід роботи

У фахівців компанії «Flora Express» великий досвід роботи зі створення квіткових композицій для весільних урочистостей. З урахуванням ваших побажань і любов’ю до справи, ми створимо квіткову композицію будь-якого відтінку, а це гарантія, що робота наших флористів доставить радість і стане одним із приємних спогадів про цей святковий день. Оперативно і точно в строк організуємо доставку, замовляйте у нас букет з орхідей і насолоджуйтеся шедевром флористів!