Букет з ромашок

143

Незалежно від того, в якому стилі оформлена весілля, її невід’ємними атрибутами в будь-якому випадку будуть шлюбна сукня, обручки та весільний букет. Останній атрибут вимагає особливої уваги, оскільки саме від правильності його підбору залежатиме гармонійність образу нареченої, а значить, і загальне враження від свята.


Від весільного букета залежить гармонійність образу нареченої

Популярними серед сучасних дівчат є букети нареченої з ромашок. Їх затребуваність зовсім недивна – вони підходять і для класичної церемонії, і для торжества в стилі кантрі або рустик. Відмінно поєднуються композиції з цих квітів і з сукнями простого пошиття, і зі стильними дорогими моделями. Ромашки – це уособлення чистоти і невинності, завдяки чому в будь-якому оформленні вони завжди доречні на весільному торжестві.


Букети з ромашок користуються популярністю у наречених

Оформлення весільного букета

Довірити оформлення букета нареченої з ромашок доцільно досвідченого флориста. Оскільки ця рослина може поєднуватися з багатьма іншими кольорами, в кожному разі квіткових справ майстер зможе скласти оригінальну композицію, максимально відповідну образу нареченої. Найкраще ромашки поєднуються із:

  • дзвіночками;
  • васильками;
  • трояндами;
  • дельфиниумами;
  • дрібними квітами світлих відтінків.

Композиція може бути доповнено й іншими флористичними деталями – великими і дрібними листям, широкими і вузькими стрічками, різнокольоровими нитками. Красиво виглядає букет з ромашок, оформлений відрізу тканини, що залишилися після пошиття сукні.


Ромашки і троянди – одне з найбільш вдалих поєднань

Композиції відрізняються не тільки особливостями оформлення, але і формами. Так, замовити можна композиції:

  • класичні;
  • круглої форми;
  • каскадної;
  • каплевидної.


Форму букета визначає вбрання нареченої

Підбір композиції залежить від складності пошиття сукні: якщо воно акуратне, непомітну і простого пошиття, тоді оптимальним варіантом буде невеликий і простий букетик без помітних декоративних елементів. Під пишну сукню підійде великий букет з ромашок з великими квітами і яскравими флористичними елементами. Якщо винуватиця торжества зупинила свій вибір на облягаючому одязі, в квіткову композицію бажано додати багато зелені.

Для представниць прекрасної статі, які люблять виділятися у всьому, флористи підготували ексклюзивний варіант – букети нареченої з ромашок жовтого, блакитного, рожевого кольору. З такою композицією ви неодмінно будете виглядати оригінально.

Послуги «Flora Express»

Замовити композиції для весілля або будь-якого іншого торжества ви можете в «Flora Express». Ми гарантуємо виготовлення флористичних шедеврів опитними флористами з свіжих квітів високої якості, а також їх доставку у відповідності з обумовленими термінами. Наші представництва є в багатьох містах по всьому світу, тому замовити квіти завдяки «Flora Express» ви можете практично в будь-яку точку нашої планети. Звертайтеся до нас у будь-який час мати можливість робити приємне своїм близьким, даруючи їм квіти.

квіти, букети Ромашки Мистецтво Дизайн