Букет з троянд і орхідей

4

Неймовірно оригінальним і ефектним рішенням для весільної церемонії стане композиція з троянд і орхідей. Дві справжніх королеви квіткового світу дають багатий простір для фантазії і дозволяють флористам проявити свою майстерність. Головними плюсами такої квіткової композиції вважається великий вибір форм, розмірів і колірних рішень, які дають можливість нареченій підібрати ідеальний варіант згідно з її образом і вбранням.


Коли в букеті з’єднуються квіти з такою незвичайною формою, в руках грамотного флориста вони не конкурують, а доповнюють

Для королеви свята тільки найкраще

Згідно з традиціями кожна квітка являє собою символ, і орхідея з її неповторною красою та ніжністю виражає:

  • романтизм;
  • молодість;
  • чистоту і невинність.

Коли чоловік підносить її жінці в якості подарунка, то не тільки робить їй комплімент, але і зізнається в любові, а ще квітка символізує весну і чарівну наївність. Наділяють цей ніжний подарунок природи і магічними властивостями – аромат квітки здатний викликати справжню пристрасть. Але саме несподіване порівняння придумали новозеландці: для них бутони красивого квітки – це осколки веселки!

Троянди, як справжні королеви, однаково ефектно виглядають і самостійно і в компанії з іншими квітами. Готуючи букет з троянд і орхідей, необхідно пам’ятати, як справжні королеви, вони примхливі і не люблять знаходитися в одну вазу з іншими квітами. Тому слід використовувати портбукетніце, яка буде особливо доречна, якщо свято відбувається у теплу пору року, так як вона дозволить зберегти квіткову композицію в ідеальному вигляді весь день.

Червоні троянди набагато краще поводяться в композиції, ніж сорти світлих відтінків, тому квіти білих тонів не особливо практичні. А ось кремові відтінки в цьому відношенні – інша справа: вони довго залишаються свіжими, не змінюючи свого забарвлення.s


Букет з білих орхідей і троянд кремового відтінку

Два головних конкурента весільного букета нареченої з троянд і орхідей при вмілому підході також можуть створити ефектний тандем. Зберігаючи паритет значущості, обидва квітки підтримують гармонію: троянда – як символ жіночності, любові і пристрасті, орхідея – як вираз розкоші, гармонії і витонченості. Їм під силу зробити букет для весілля особливим.

Акцентуючи увагу на одному виді квітки, фон підбирається з другого, при цьому варіація заснована на грі довжини стебла та відтінках. Оригінально можуть виглядати в букеті нареченої з троянд і орхідей стрічки та інші аксесуари.

Вдалим прикладом поєднання кольорів може бути композиція у формі серця, де поєднання і білого коралового відтінку корольов квіткового світу підкреслить глибину вашого почуття.

Замовляйте букет для весільної церемонії у справжніх професіоналів

Незалежно від того, які саме акценти ви виберете, фахівці компанії «Флора Express» зроблять букет з троянд і орхідей незабутнім, що буде радувати погляд під час торжества і дарувати приємні спогади надалі.

Звернувшись до послуг наших флористів, ви зможете ознайомитися з величезним вибором букетів і замовити ту композицію, яка підкреслить вашу індивідуальність, стиль і характер.

Троянди, Орхідеї Жінці Дизайн Весільні букети