Букети для друзів: краса і сенс

4

Букети для друзів можуть бути самими різними, все залежить від підстав їх надання. Загалом, друзям можна дарувати веселі, завзяті і цікаві композиції, а ось строгість і урочистість швидше доречна при врученні квітів вчитель і на ювілей співробітника зрілого віку.

Вибір є

Коли друзями є пара, вихід знаходиться легко – дівчині вручаються квіти, а чоловіка можна порадувати хорошим коньяком або пляшкою вина. Проте бувають ситуації, коли торжество святкує один чоловічої статі, і для таких випадків у флористів є варіанти: можна скласти композицію з одного незвичайного квітки, доповнивши його різною зеленню. Букети для друзів-чоловіків обов’язково повинні виглядати стильно, він може мати і витягнуту і каскадну форму, тоді ефект буде досягнутий. Іриси, гвоздики, гладіолуси та півонії цілком можуть бути використані в композиціях для чоловіків. Лаконічний і непомітний букет буде доречний в хвилину поздоровлення і не збентежить навіть самого брутального чоловіка.

Інша справа – жіночий день народження, тут фантазію можна не стримувати. На вибір композиції в даному випадку може вплинути тільки формат заходу, який влаштовує винуватиця свята. Однак, щоб бути оригінальніше, можна зробити квіти «цвяхом програми» і головним подарунком, доповнивши їх хіба що солодощами.

Мова квітів

Щоб говорити мовою квітів і піднести букети для друзів як подарунок з підтекстом, слід розібратися в квіткової символіки:

  • Квіти червоного кольору говорять про сильних любовних почуттях і пристрасті. Енергію, любов до життя і свободи символізують червоні пелюстки в букеті.
  • Рожевий колір повідомляє про юність і ніжності, символізує скромність і невибагливість. Рожевими квітами можна виразити ніжні почуття.
  • Жовтий – колір тепла, радості, сонячного світла, багатства. Дарувати окремо жовті квіти можна, якщо подруга точно воліє такий відтінок і не стане інтерпретувати його як символ розлуки або невірності. В яскравою динамічною квіткової компанії жовті квіти найбільш доречні.
  • Помаранчевий колір дивно гармонійно поєднується з фіолетовим, блакитним і пурпуровими квітами. Символізує він радість і достаток, дуже теплий відтінок.
  • Синій колір холодний і суворий, при цьому є символом нескінченної енергії. Незабудки сині, іриси і дельфініум зроблять букет незвичайним і незабутнім. Елегантним і сучасним виглядає поєднання білого і синього кольорів.
  • Фіолетовий – колір спокійного гідності. Темні бордові і фіолетові відтінки доречні для людей старшого віку.
  • Блакитний – колір чистоти, а зелений ототожнюється з умиротворенням, спокоєм, родючістю.

Друзям привід для піднесення букета зовсім не обов’язковий: якщо подруга обожнює бузок або півонії – це відмінний спосіб підняти їй настрій. Компанія «Flora Express» готова запропонувати композиції, які відмінно висловлять своє ставлення і дозволяє донести друзям не тільки свої думки і почуття, але і зробити день справді святковим.

композиції-букети і квіткові композиції Для друзів Цікаве