Букети для колеги: стереотипи і правила хорошого тону

5

Робота у кожної людини займає колосальну кількість часу і життєвого простору. З колегами по службі нам доводиться не тільки працювати, але також відзначати державні, світські та сімейні свята. Робочий колектив являє собою одну велику родину, в якій створені особливі відносини – суворі і ділові, але це зовсім не холодні й апатичні, тому важливо до знаменної події своєму колезі надати належну увагу і приготувати для нього запашний гарний подарунок у вигляді букету квітів.

Стереотипи у букеті для колеги

Прийнято вважати, що співробітникам і колегам не потрібно дарувати розкішні композиції, адже вони повинні мати деяку офіційність і ділову естетику. Цей стереотип вже давно канув у Лету, а сучасні правила етикету диктують іншу політику. Лаконічне поєднання може складатися з різних видів квітів, головне, щоб в ньому не було зайвого декору. Допускається трохи зелені для своєрідною аранжування, яка успішно застосовується в самих різних варіаціях для чоловіків і жінок.

Правила хорошого тону підказують, що колегам не слід дарувати букети, що складаються з барвистих квітів, вони надають подарунку легковажності і несерйозного ставлення. Також не прийнято дарувати екзотичні квіти, привезені з інших країн, так як вони мають екстравагантним характером, який абсолютно не доречний на робочому місці серед колег.

Для співробітників компанії або фірми літнього віку не потрібно дарувати квіткові композиції з химерним оформленням. Вони будуть сприйняті з деякою підозрою і дискомфортом, тому що люди старшого покоління схильні до консерватизму у всім і навіть у квітах.

Поради тим, хто має намір придбати букет для колеги

Щоб колеги були приємно здивовані і прийняли з великим захопленням квіткову композицію, можна скористатися кількома універсальними радами та правилами, продиктованими флористами:

  • Композиції для чоловіків повинні бути з яскравими насиченими відтінками. З цією метою можна використовувати красиві братки, троянди, лілії, альстромерії, незабудки та інші.
  • Для молодих співробітниць краще вибрати квіти білих або пастельних тонах: тюльпани, троянди, лілії, конвалії та інші.
  • Для жінок старшого віку важливо вибрати квіти, складені в розкішні композиції: лотоси, крокуси, гіацинти і декоративний перець, троянди, гербери, гладіолуси і гортензії.
  • начальнику або керівнику потрібно підбирати композицію квітів з особливою ретельністю, кращим виходом стане колективний подарунок. Букет повинен бути дорогим і бездоганним.

Які б складності не викликало складання композиції та її вибір, компетентні фахівці в даній області легко впораються з будь-якими поставленими перед ними завданнями. У число послуг компанії «Flora Express» входить пропозицію щодо складання чудових бізнес-букетів для колег по службі або навчанні!

квіти, букети і квіткові композиції Жінці Колезі