Букети квітів на день народження дитини

244

У нас склалося досить усталене уявлення про те, що квіти – невід’ємна частина торжества, але чомусь, дарують їх тільки дорослим. Навіть вирушаючи на день народження до дитини, ми даруємо квіти його мамі, адже дітям, особливо маленьким принцесам, дуже приємно отримати свій, нехай невеликий, букетик троянд або тюльпанів.


Дівчата звикають до прекрасного з юного віку, тому букет квітів на день народження стане доречним додатком до подарунка

Дитячий стиль

Звичайно, букети квітів на день народження дитини мають свою специфіку, не варто нести дитині кошик з безліччю підпор, прикрашені всілякими стрічками з побажаннями або інші помпезні конструкції. Але це не означає, що таку композицію підібрати складніше: вам потрібно лише повідомити флориста вік дитини і сказати пару слів про його уподобання. Флорист без проблем збере в одну композицію такі квіти, які висловлять зрозумілою дитині мовою вашу любов і турботу про нього. В залежності від віку дитини образи композицій будуть змінюватися і доповнюватися різними декоративними елементами:

  • Для самих маленьких виготовляють композиції з низькорослих квітів. Стандартні троянди в таких букетах квітів на народження дитини будуть виглядати не зовсім доречно, але можна взяти їх мелкобутонный аналог, додати хризантем, декоративної зелені.


Самим маленьким принцесам принесуть багато радості композиції з рослин недовгих

  • Відмінно виглядають в дитячих композиціях прості на перший погляд ромашки, які асоціюються з природою.
  • У молодшому шкільному віці дітям подобаються пишні і яскраві букети. Дівчатка в цей період, в більшості своїй, підкреслено жіночні, їх, незмінно, радують комбінації з таких ніжних представників, як півонії, еустоми, альстромерії. Вони досить довго стоять, тому будуть радувати вашу маленьку принцесу тиждень-півтора, нагадуючи їй про те, що вона чарівна в своїй дитячій красі і безпосередності.


Младшеклассницам обов’язково сподобаються яскраві букети з пишних півоній

  • У старшому шкільному віці дівчата воліють витримані й суворі квіткові композиції, бо йдучи на день народження до вже дорослої леді, краще брати кількістю, а не різноманітністю. Підліток обов’язково оцінить букет свіжих тюльпанів або троянд, обв’язаних простий стрічкою. Такі подарунки ніби говорять: «Мила, ти як ці квіти, свіжа, юна і прекрасна без всяких хитрощів».


Дівчатам старшого шкільного віку припустимо дарувати класичні квіткові композиції з троянд

Дитині обов’язково сподобається, якщо він зможе поставити свій букет в невеличку вазочку і спостерігати за тим, як в’януть одні і розпускаються інші бутончики. Це ще один спосіб для нього дізнатися щось нове про навколишній його світі. Іноді при складанні композиції в неї можуть сховати сюрприз – маленьку іграшку або цукерку на паличці, яка буде гармонійно вписуватися в композицію з квітучої краси.

Фахівці компанії Flora Express складуть для вас на замовлення унікальний букет квітів на день народження дитини, який допоможе вам висловити все те, що ви хотіли б йому побажати в це свято. Даруйте дітям квіткові композиції, вони значно виразніше і правдивей слів, а їх непідробна краса є однією з найпрекрасніших нерозгаданих таємниць, як дитина, у якої ще все попереду.

квіти композиції квіткові композиції Дитині Дизайн