Букети квітів на день народження: щастя є

5

День народження – свято, яке не обходиться без квіткових композицій. Букети квітів на день народження являють собою живі листівки, які найкращим чином допомагають відобразити ставлення дарує до іменинника, висловити всі ті теплі слова, які хочеться сказати людині в цей день, передати радість від того, що він завжди поруч з вами, як член сім’ї, друг або колега. Але також, як і вибір звичайної паперової листівки, вибір такого подарунка дуже сильно визначає контекст:

  • Букети квітів на день народження, запропоновані чоловікам мають бути стриманими, найчастіше, вони мають виражену вертикальну спрямованість, рослини в них лежать впорядковано, які-небудь пишноти або «творчі заворушення» в оформленні заборонені. У композиції можуть використовуватися троянди, амариліс, гербери і аспарагус, також можливе залучення інших кольорів, але з ними буває важче витримати стиль. Якщо це подарунок колезі або боса, то краще не експериментувати, батькові ж або дідуся, можна, особливо не замислюючись про формальності, подарувати його улюблені, нехай це навіть будуть веселі повітряні півонії або ромашки.


Букети квітів для чоловіків повинні бути стриманими

  • Жінці букет квітів на день народження слід вибирати, виходячи з її віку. Жінкам за 50 прийнято дарувати хризантеми або троянди, які також є невід’ємним атрибутом ювілеїв. Для більш молодих іменинниць можна підібрати композицію з фрезій, еустоми, гербер або ніжних лілій. Дуже цінують жінки сезонні види, наприклад, такі як тюльпани. Якщо день народження припадає на весняний місяць – кращого варіанту вам не знайти, різноманітність їх відтінків і форм дозволить підібрати ідеальний букет, незалежно від статусу іменинниці.


В подарунок юної дівчини підійде букет з яскравих хризантем

Але найголовніше, що потрібно пам’ятати при виборі букета квітів на день народження – це те, що він повинен бути не стільки відображенням пристрастей іменинника, хоча і догодити йому було б непогано, скільки відображенням вашого відношення до нього. Ви висловлюєте в букеті себе, викладаєте квітками ті слова, які хочете сказати, передаєте допомогою такого презенту ваші почуття.

Флористика – це мистецтво, що допомагає квітам заговорити так ясно, щоб це було схоже на музиці, тобто, зрозуміло всім. Красу і мелодику правильно складеного букета оцінить навіть дитина, а також самий строгий начальник. Тому, якщо ви не знаєте, як сказати те, що відчуваєте, як проявити повагу або любов, якщо вам здається, що за довгі роки знайомства з людиною у вас накопичилося стільки емоцій, що будь-які слова прозвучать фальшиво на їх тлі – зверніться до фахівців Flora Express. Кваліфіковані майстри, які навчилися слухати квіти, складуть для вас композицію, яка:

  • Скаже мамі: «Я дуже ціную тебе, прости, що так рідко буваю поруч».
  • А коханій дівчині заспіває: «Ти знаєш, я хочу залишитися з тобою назавжди».


Квіти без слів розкажуть адресату про ваші почуття

І нехай квіти навіть не прийнято вважати повноцінним подарунком до дня народження, вони можуть залишитися в пам’яті більш цінним знаком уваги, ніж всі подаровані прикраси, книги, чайні сервізи та інші дрібнички, які рано чи пізно почнуть заростати пилом на полиці. Композиції від Flora Express – це мить, від них залишиться лише спогад, але це спогад залишиться яскравим і буде незмінно приємним, навіть через роки.

квіти композиції квіткові композиції Троянди Жінці