Букети на 23 лютого

53

Офіційні привітання військових, ветеранів, працівників спецслужб і міліції на День захисників вітчизни не обходиться без солідних і розкішних букетів. Це особлива категорія квіткових композицій – офіційних, строгих і максимально стильних. Переважають рослини тут – гербери, троянди, гвоздики, лілії, хризантеми.

До 23 лютого квіти часто купуються оптом, усі композиції витримуються в єдиному стилі і вручаються на офіційному заході і банкеті. Букети на 23 лютого складно підібрати без попередньої підготовки, оскільки квіткові магазини рідко володіють необхідними ресурсами для збору декількох оригінальних букетів одночасно.

Компанія «Flora Express» вирішує «квіткову завдання»: замовте тематичні та інші композиції до свята заздалегідь, і ви гарантовано отримаєте свіжі квіти саме в тому вигляді, в якому вони представлені на картинці. Кур’єр в призначений час доставить квіткові композиції в будь-якій кількості за вказаною адресою. Кожна композиція супроводжується коробкою цукерок, яка стане частиною презенту.

Як вибрати квіти?

Для вибору підходящої композиції переходите в тематичний розділ каталогу або розділ «Чоловікам». Для жінок, які приймають поздоровлення у цей день, можна підібрати більш ніжні і менш офіційні букети на 23 лютого. Композиції сортуються за ціною, в каталозі ви знайдете розділи «до 3500 рублів», «3500 – 6000 рублів» і т. д.

Якщо ви вибираєте персональну композицію для конкретної людини, постарайтеся врахувати його переваги в сортах квітів. Якщо для вас має значення підтекст ніж розповідає подарунка, для вас на нашому сайті працює сервіс «Значення кольорів», який допоможе вам підібрати букет зі змістом.

Як замовити?

Щоб гарантовано отримати композицію, зображену на картинці, замовлення рекомендується зробити заздалегідь. Флорист випише необхідні для складання букета на 23 лютого рослини, і в зазначений день складе і відправить композицію за вибраною адресою. Послуги кур’єра надаються безкоштовно.

Букет на 23 лютого можна замовити за телефоном або через форму замовлення. Замовте квіти до себе додому, щоб вручити їх особисто, або на адресу одержувача. При необхідності впишіть у форму або продиктуйте оператору текст картки, яка буде вкладена в упаковку. Оплата товару здійснюється заздалегідь одним з 15 можливих способів. Флорист приступає до роботи тільки після повної оплати замовлення.

Сервіс «Flora Express» – це доступний якісний сервіс, що забезпечує постачання квітів по всій Росії. Сотні квіткових композицій, солідні презенти, помірні ціни, більше 6000 позитивних відгуків – ми доставляємо радість і забезпечуємо одержувачам наших квітів гарантований WOW-ефект. Замовляючи букет на 23 лютого в нашій компанії, ви отримуєте високу якість за свої гроші.

квіти, букети Чоловікові Поради Цікаве