Букети на 9 травня – День Перемоги

95

Патріотизмом, що охоплює всю країну 9 травня, захоплюються іноземці всього світу. Понад 60 років росіяни щороку відзначають День Перемоги над фашистською Німеччиною, вітають ветеранів і шанують пам’ять полеглих під час військових дій героїв. Цей день немислимий без величезної кількості квітів, які даруються ветеранам, військовим, покладаються до меморіалів і пам’ятників.

Сервіс «Flora Express» щорічно готується до свята разом з усією країною і готує спеціалізовані букети на 9 травня – День Перемоги. Колекція тематичних букетів складається з класичних кольорів і прикрашена відповідною символікою. Крім цього ви можете вибрати будь-квіткові композиції з каталогу, на вашу думку, відповідні свята.

Квіткові символи 9 травня

Незаперечним символом 9 травня завжди вважалися червоні гвоздики – саме вони щорічно вручаються ветеранам, вплітаються в вінки для покладання до меморіалів та вічного вогню, вкладаються в петлиці піджаків. Червоний колір символізує кров, а стійкість кольорів вказує на сміливість і мужність російських солдатів. Подарувати на 9 травня гвоздики – означає проявити захоплення працею і відвагою ветеранів.

Будь помаранчеві і жовті квіти – ще один символ Дня Перемоги, їх колір повторює кольори на георгіївській стрічці. В ідеалі вибрати букети на 9 травня – День Перемоги, складені з жовтих хризантем або жовтих і помаранчевих гербер. Хризантема – це символ довголіття, тому вони завжди будуть доречні в букеті ветеранів.

Блакитний колір – колір безхмарного неба, миру і надій, тому в букеті для ветерана відмінно виглядатимуть сині анемони, іриси, фіалки, незабудки. Композиція з синіх і блакитних квітів – це подяка за спокійні дні без війни.

Безкоштовна доставка квітів до свята

Сервіс «Flora Express» буде корисний будь-якому замовнику – оптовому і роздрібному. Якщо ви хочете привітати ветерана зі святом, організуєте концерт або захід для ветеранів і так чи інакше готуєтеся до події, ви можете замовити букети на 9 травня — День Перемоги на нашому сайті. Виберіть відповідну композицію, напишіть або зателефонуйте нам та оформіть замовлення.

Замовлення великих партій краще зробити заздалегідь. Композиції готуються фахівцями з партнерського салону в вашому місті, які замовляють потрібну кількість рослин до свята. Готові композиції в будь-якій кількості доставляються кур’єром за вказаною адресою.

Як замовити?

Щоб замовити букети на 9 травня — День перемоги, скористайтесь формою замовлення на сайті або зателефонуйте за телефоном. Замовлення оптових партій з кількох композицій простіше оформляти по телефону, так ви не тільки обговоріть кількість композицій, але й внесете свої побажання в їх оформлення.

Ми працюємо за передоплатою системі: квіти необхідно сплатити найближчим часом після замовлення. Ми пропонуємо клієнтам 15 зручних способів оплати замовлення, включаючи готівковий розрахунок для деяких міст.

Компанія «Flora Express» постачає якісні свіжі квіткові композиції за доступними цінами. Ви отримаєте саме ті букети, які зображені на картинці. Ми гарантуємо високу якість та своєчасну доставку.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Поради