Букети з бавовною

157

Створення квіткових композицій із бавовною – нове віяння у флористиці. Особливо часто їх використовують при оформленні приміщень для весільних церемоній в стилі «рустик» або «еко». Бавовна виглядає ніжним і витонченим, тому його обирають для букета нареченої.


Одне з нових віянь у флористиці – букети з бавовною

Головна перевага бавовни – несприйнятливість до перепадів температур. Це сухоцвіт, який довгий час зберігає привабливий зовнішній вигляд.

Створення композицій

Перше, що потрібно запам’ятати кожному, хто хоче для того або іншого торжества або свята придбати букет із бавовною – він повинен складатися виключно флористом-професіоналом, так як дебютанту або аматору зробити акуратну і красиву композицію з цією рослиною буде непросто. Моменти, на які слід звернути увагу:

  • в композиції з цією рослиною повинні використовуватися живі квіти, які не будуть затьмарювати собою гідності бавовни, якщо ви вибрали його – він повинен бути центральним елементом композиції;


Інші квіти в композиції повинні підкреслювати красу бавовни

  • до вибору допоміжних рослин необхідно підходити дуже обережно, квіти бавовнику – сухоцвіти, значить, вони можуть простояти довго, відповідно, щоб букет не вийшов «з ладу» раніше часу, потрібно зупинити свій вибір на квітах, довго зберігають свіжість і презентабельний зовнішній вигляд.


Бавовна – сухоцвіт, тому композицію з ним краще доповнити квітами, які простоять довго

Уважно потрібно поставитися і до вибору коробочок бавовнику:

  • потрібно не помилитися зі ступенем їх розкриття. Нерозкриті будуть виглядати як висохлі некрасиві квіти, повністю розкриті будуть мати вигляд сплутаної брудної вати – в даному випадку потрібно дотримуватися принципу «золотої середини»;
  • у деяких випадках коробочки краще видалити. Для весілля в стилі «еко» і «рустик» їх можна залишити, вони будуть виглядати гармонійно, для зимових весіль також можна залишити їх у букеті. А ось для створення ніжного ефекту при проведенні класичного весілля коробочки доведеться акуратно видалити.


Бавовна часто використовують в букеті нареченої

Доставка квітів від Flora Express

Замовити букети з бавовною, а також композиції з інших кольорів ви можете в Flora Express. Нашим клієнтам ми пропонуємо завжди доступні ціни, високий рівень сервісу і безкоштовну доставку. Композиції складаються з свіжих рослин, що не мають будь-яких вад. Flora Express здійснює свою діяльність у багатьох містах світу, це означає, що в будь-який час ви можете зробити замовлення у нас і бути впевненими у своєчасній доставці композицій за вказаною вами адресою. Ми працюємо для вас! Телефонуйте!

квіти Екзоти Традиції Романтика Рідкісні квіти