Бутоньєрки для гостей

5

Організувати весільну торжество з урахуванням сформованих традицій і модних тенденцій – не найпростіше завдання. Необхідно вибрати з безлічі варіантів, те, що припаде до смаку і допоможе створити святковий настрій і особливу атмосферу. Продумувати доведеться все, аж до найменших деталей, при цьому в буквальному сенсі. Якщо ви зупинилися на певній тематиці і стилі весільного торжества, то підтримати загальний тон допоможуть мініатюрні аксесуари – бутоньєрки для гостей. Якими б різними не були запрошені, а об’єднати їх і тонко підкреслити настрій свята допоможуть ці мініатюрні квіткові композиції.


Бутоньєрки об’єднають гостей і підкреслять настрій свята

Під влади маленького аксесуара на основі квіткового фантазії прикрасити собою торжество і в цілому весь свято. Фантазії флористів, у розпорядженні яких є найрізноманітніші матеріали для роботи, дозволяють створювати справжні шедеври, де головним елементом залишається квітка.

Прийшла з глибини століть традиція – прикрашати одяг нареченого квіткою – поступово змінювалася, і поряд з традиційним уявленням про це весільному аксесуар з’явилися і інші. Тепер бутоньєрка являє собою не тільки оригінальна прикраса для вбрання нареченого, але і нареченої, свідка, подружок і гостей.


Бутоньєрка – аксесуар для нареченого і нареченої, свідків і гостей

Оригінальний подарунок кожному гостю на весіллі

Передбачаючи варіант, що кожному запрошеному на свято доведеться прикрасити свій наряд бутоньєркою, наречений і наречена роблять їм приємний подарунок, який залишиться на пам’ять. Це можливо, якщо бутоньєрка для гостей буде зроблена не з живих, штучних квітів. Такий варіант весільного аксесуара підходить тим, хто запрошує велику кількість гостей і хоче передбачити все заздалегідь. Оригінальні аксесуари з живих квітів у великій кількості не завжди можна замовити, зате штучні композиції з оригінальним декором будуть зроблені і доставлені задовго до початку церемонії.


Для святкового заходу можна замовити бутоньєрки з оригінальним декором

Бутоньєрки для гостей відрізняються від інших подібних атрибутів весільного торжества тим, що їм не призначені суворі правила щодо місця кріплення, а тому запрошені можуть прикріпити їх на:

  • одязі (на грудях, на поясі або в кишені);
  • капелюшку;
  • зачісці;
  • зап’ястя;
  • сумочці.

Варіанти найрізноманітніші, а тому прийнятні для всіх, так і кращого способу підтримати атмосферу і загальний тон свята просто не знайти. Щоб вибрати і зробити замовлення на оригінальні бутоньєрки для гостей – звертайтеся до професійних флористів.


Композиції збирають як живих, так і з штучних квітів

Замовляйте у нас мініатюрні квіткові композиції

Флористи компанії «Flora Express» пропонують вам вибрати для весільного торжества оригінальну квіткову композицію. Наші фахівці мають великий досвід роботи в складанні бутоньєрок будь-якої складності. Ми гарантуємо, що з урахуванням ваших побажань, флористи створять мініатюрні весільні аксесуари, які не розчарують і будуть відповідати вашим очікуванням. Замовляйте у нас оригінальні бутоньєрки – і насолоджуйтеся гармонією свята і радісною атмосферою!

квіти композиції, букети Квітковий етикет Весільні букети