Бутоньєрки для нареченого

105

Майбутнім молодятам, безперечно, хочеться зробити своє свято красивим і незабутнім, тому вони намагаються ретельно продумати кожну деталь. Стиль весільного торжества, банкет, наряди і аксесуари, і хоча список може здатися нескінченним, все має бути продумано до дрібниць, з урахуванням сформованих традицій і побажань молодих.

Символіка в підготовці до урочистої церемонії грає не останню роль, і тут зі своєю місією ідеально справляються весільні аксесуари. Вибір останніх для нареченої – значно більше, ніж для нареченого, але є один атрибут, який і виглядає по-особливому мило, і несе на собі цілком певний символ – це бутоньєрка для нареченого.


Бутоньєрка для нареченого – аксесуар, який доповнить образ

Квіткове прикраса для костюма нареченого

Оригінальна і мініатюрна композиція, де головним елементом виступає квітка, не має альтернативи, зате вибір варіантів прикраси для весільного костюма нареченого дозволяє зробити вибір за смаком. Досвідчені флористи як безпрограшного варіанту радять вибирати бутоньєрку, яка нагадуватиме весільний букет нареченої. Класичний підхід до вирішення питання, коли треба знайти оптимальний варіант і по можливості швидко.


Класичне поєднання: бутоньєрка співзвучна букету нареченої

Хоча на цьому вибір бутоньєрки для нареченого не варто обмежувати, адже її створення – це справжній творчий процес, і з урахуванням ваших побажань може вийти гарне ексклюзивна прикраса, у створенні якого візьмуть участь досвідчений флорист, для цього в його розпорядженні будуть не тільки живі квіти, але і декоративні елементи – від бусинок і стрічок до тканини і бісеру. Створюючи мініатюрні шедеври на квіткову тематику для прикраси костюма майбутнього нареченого, досвідчений фахівець обов’язково передбачить і спосіб кріплення аксесуара до лацкана піджака.


При створенні бутоньєрки можна поекспериментувати з формою

Згідно з правилами етикету кріплять його з лівого боку, а серед інших рекомендацій можна відзначити наступні:

  • За розміром бутоньєрка для нареченого не повинна бути помітна настільки, щоб стати центром уваги – вона повинна лише доповнювати образ.
  • Якщо ви віддаєте перевагу живим квітам, краще відразу замовте два примірники, щоб прикрасу можна було поміняти на нове, коли квітка почне в’янути.
  • Обрана бутоньєрка повинна гармонійно поєднуватися за кольором з костюмом і краваткою, а також нарядом нареченої.
  • За традицією оригінальна весільна прикраса в якості заключного елемента наряду кріплять мати або батько майбутнього нареченого.


Бутоньєрка повинна доповнювати образ, але не «заглушати» його

Вибирайте у нас бутоньєрки для нареченого на будь-який смак

Компанія «Flora Express» пропонує вам познайомитися і вибрати для весільного торжества оригінальні весільні аксесуари для прикраси вбрання нареченого. У створенні мініатюрних шедеврів ми використовуємо як живі квіти, так і штучні екземпляри, доповнюючи композиції декоративними елементами. Ми гарантуємо, що бутоньєрка підтримає радісний настрій та атмосферу свята. Замовляйте у нас оригінальні бутоньєрки для нареченого – і ви не будете розчаровані: ми доставимо їх в потрібне місце точно в строк!

Чоловікові Дизайн Весільні букети Традиції Романтика