Бутоньєрки для наречених

19

В процесі хвилюючою підготовки до весільного торжества для нареченої настане момент вибору вбрання та аксесуарів. Модні тенденції, власні уявлення про ідеальний образ в цей святковий день, рекомендації стилістів – враховуватиметься все, щоб відчути себе королевою свята.


Бутоньєрка для нареченої – аксесуар, який завершить образ

Разом з вибором сукні доведеться приділити увагу і вибору аксесуарів, адже без них не вийде створити бажаний образ, і крім традиційних варіантів у світі весільної моди новим трендом стала бутоньєрка для нареченої.

Довгий час цей весільний аксессуар вважався атрибутом, призначеним виключно для нареченого. Невеликий букетик з живих квітів був своєрідним оберегом від злих духів і символом відданості. І лише нещодавно на оригінальні квіткові аксесуари звернули свою увагу і нареченої. Приклавши фантазію, вони по-новому поглянули на цей традиційний аксесуар місцем для кріплення вибрали:

  • область в зоні декольте (в центрі або збоку);
  • спідницю;
  • зачіску;
  • зап’ястя;
  • щиколотку.


Живі квіти можуть прикрашати зачіску нареченої

Ось так і виходить, що бутоньєрка при бажанні нареченої створити ідеальний і неповторний образ може замінити фату або браслет.

Мініатюрні букетики як символи кохання

Для створення бутоньєрки наречені вибирають або живі квіти, або штучні, а доповнюють композицію всілякі декоративні елементи – від страз до стрічок. Перший варіант, коли основу весільного аксесуара становить живий великий квітка, вважається одним з кращих, а на користь іншого кажуть деякі значущі фактори, наприклад, стійкість при проведенні весілля в холодну пору року. Жива квітка повинен бути свіжим з глянцевими, гладким листям, а зберегти свою привабливість на протязі усього дня майже неможливо із-за перепаду температур.


Декоративні композиції становлять як живих, так і з штучних квітів

Якщо ви впевнені в своїх силах, то бутоньєрку для нареченої можна зробити своїми руками, але чи буде у вас на цей час у передсвятковій метушні? Щоб не турбуватися і в день весільного торжества відчувати тільки приємні емоції, краще звернутися за допомогою до флористів.

Досвідчений фахівець порадить і допоможе у виборі букета і бутоньєрки, а все разом буде гармоніювати з нарядом нареченої. Оригінальне і часто ексклюзивна прикраса точно не буде зайвим, адже квітам на весіллі, як символ любові, щасливого сімейного життя і найщиріших побажань щастя, завжди є місце, і чим квіткових композицій більше – тим краще.


Весільні квіти – символ любові і довгого сімейного життя

Наші послуги по створенню бутоньєрок для нареченої

Звертайтеся в компанію «Flora Express» за створенням оригінальних квіткових композицій до вашого весілля. Наші флористи докладуть свою майстерність та з творчим натхненням підійдуть до виконання замовлення, пропонуючи варіанти і враховуючи ваші побажання.

Ми уважно і відповідально підходимо до виконання кожного замовлення і гарантуємо очікуваний результат. Оперативна доставка в точно вказаний час – ще одна перевага нашої компанії, тому замовляйте бутоньєрки у нас, і у вас не буде жодного приводу для хвилювання!

квіти композиції, букети Жінці Весільні букети