Бутоньєрки для свідків

7

Друзі нареченого і нареченої – особливі люди на весіллі. Вони знаходяться поруч з винуватцями торжества, допомагають і підтримують молодят протягом всього часу: з моменту викупу і обряду одруження до проведення фотосесії і банкету. Природно, що такі люди повинні відрізнятися своїм зовнішнім виглядом від решти гостей. І нехай в їх розпорядженні є невеликий арсенал весільних аксесуарів, але один з них точно має бути присутнім і в однієї, і в іншої – бутоньєрки для свідків. Якими вони повинні бути?


Вибираємо аксесуари для свідків

У пошуках ідеального варіанту

Звичайно, найкрасивіші прикраси на цьому святі належать нареченому і нареченій. А ось наступними в списку – прикраси для свідків. Кілька порад про те, як краще підібрати прикраси з квітів для свідків.

 • Не варто вибирати однакові міні-букетики і для нареченого, і для свідка: все-таки сама запам’ятовується чоловіча фігура на весіллі – це наречений, який, разом з нареченою приковує максимум уваги. Тому оптимальний варіант, коли бутоньєрка для свідка виглядає схожою за кольором, але відрізняється обробкою та розміром.
 • Найчастіше такий аксесуар для одного зі сторони нареченого підбирається під колір вбрання нареченої. У цьому випадку прикраса ідеально перегукується і створює гармонійний тандем.

  • Безпрограшне поєднання: бутоньєрка свідка співзвучна з букетом нареченої

   Класичний варіант – прикраса з живих квітів. Модні тенденції пропонують використовувати для цих цілей екзотичні рослини, плоди, гілочки кущів, які виглядають не менш урочисто.

   Мають місце варіанти бутоньєрок для свідків, створені з полімерної глини і розфарбованого бавовняного полотна, який просочується крохмальним розчином.


   Чоловіки традиційно кріплять бутоньєрку на лівому лацкані піджака

   Якщо у одного нареченого один варіант, де прикріпити бутоньєрку – на петлиці піджака або верхній його частині, то свідок може вибирати місце для кріплення прикраси з декількох варіантів:

   • класичний порядок – положення на грудях, біля ліфа, допускається кріплення букетика в місці прикріплення спідниці до ліфа;

   • бутоньєрка на зап’ясті у вигляді браслета – один з найбільш вишуканих способів;

   • іноді можна побачити її на сумочці нареченої.

     Який би стиль бутоньєрки для свідків не був обраний, він повинен поєднуватися з їх вбранням, прикрасами у пари молодят і букетом нареченої. При всьому різноманітті варіантів весільний аксесуар свідків не повинен виглядати ефектніше прикрас нареченого і нареченої. Кріплення і розміри прикрас не повинні заважати ні при русі, ні під час самого свята.


     Аксесуари свідків повинні поєднуватися з нарядами молодят

     У нас великий вибір бутоньєрок для свідків

     Довірте свій вибір компанії «Flora Express», головне торжество пройде гарно, романтично і безтурботно. Фахівці нашої компанії подбають про доречність, гармонії, поєднання аксесуарів один з одним, само собою вони будуть свіжими і порадують своїм виглядом володарів і всіх гостей свята. Ми порекомендуємо кілька варіантів і допоможемо визначитися з вибором весільного аксесуара, і вас приємно здивують оригінальні бутоньєрки, як дизайном, так і якістю оформлення.

     квіти композиції, букети Жінці Чоловікові