Бутоньєрки з гербер

81

Бутоньєрки з гербер – ефектні і запам’ятовуються. Вони звернуть на себе увагу і будуть доречним доповненням як у вбранні нареченого або декоративною деталлю в костюмі гостя.


Бутоньєрки з гербер – яскраві та ефектні

Що символізує це рослина?

Верба – символ скромності, цноти і чистоти. Він стане доречним прикрасою на весіллі. Завдяки різноманітності відтінків, можна підібрати композицію практично будь-якого стилю.


Верба – символ скромності і чистоти

Переваги бутоньєрки з гербер:

  • Стійкий квітка не втратить свіжості протягом всієї весільної церемонії.
  • Ненав’язливий запах, який не буде дратувати протягом дня.
  • Різноманітність відтінків, завдяки яким можна скласти неповторні композиції.


Рослини залишаться свіжими протягом усього дня

Чому ми?

  • Широкий асортимент. Ми готові запропонувати вам безліч кольорів різних відтінків. У разі відсутності потрібного квітки, наші флористи підкажуть альтернативні варіанти. Також у нас ви можете підібрати інші бутоньєрки – для свідка або всіх друзів і родичів нареченого.


Завдяки різноманітності відтінків, можна скласти композицію в будь-якому стилі

  • Розумні ціни та знижки. Ми розуміємо, що витрати на весілля – немалы. Ось чому ми готові піти назустріч, і запропонувати вам якісні квіткові композиції за доступною вартості.
  • Висока швидкість доставки. Завдяки налагодженій кур’єрською мережі по всьому світу, ми оперативно доставимо квіткові композиції в будь-яку точку земної кулі найближчим часом після оформлення замовлення.
  • Економія часу. Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час на походи по магазинах. Звернувшись до нас, ви заощадите величезну кількість часу на більш важливі і цікаві речі.

квіти композиції Гербери Весільні букети Романтика