Бутоньєрки з орхідей

4

Орхідеї часто використовуються для складання стильних претензійних букетів для урочистих подій та весіль. Одне з безперечних переваг – висока стійкість: букети з орхідеями можуть простояти до 2-х тижнів. Розкішний букет нареченої неодмінно повинна супроводжувати бутоньєрка з орхідей, яку наречений помістить собі на лацкан піджака. Бутоньєрками можуть прикрасити свої туалети і гості чоловічого, і жіночої статі.


Одна з переваг орхідей – висока стійкість

Бутоньєрки з орхідей можуть використовуватися і в інших випадках, наприклад, на випускний в школі або вищому навчальному закладі, або в якості подарунка для коханої. Її можна кріпити на зап’ясті, плече, щиколотку, капелюх, сукня – маленький квітковий букетик прикрасить будь-який наряд.


Бутоньєрка з орхідей – прикраса, яка підійде і жінкам, і чоловікам

Бутоньєрка на весілля

Найчастіше бутоньєрки з орхідей купуються саме на весілля для нареченого чи, в тому числі для гостей. Чоловічий варіант букетика являє собою композицію довжиною близько 10 див. Крім рослин до складу композиції можуть увійти додаткові матеріали: тканини, фурнітура, бісер і намистини, пір’я, ягоди, дріт, папір і т. д.


Композицію можна доповнити декоративними елементами, або залишити квітка сольно

Маленькі букетики дизайном повторюють букет нареченої, тому замовляти їх треба одночасно в одному місці. Сервіс «Flora Express» пропонує до уваги гостей весільні букети та бутоньєрки з орхідей до них, мають єдину композицію і матеріали. Квіткові композиції доставляються безкоштовно кур’єром в призначений день. Свіжість бутоньєрки з орхідей підтримується за допомогою спеціальної капсули з вологою, яка живить букетик і зберігає квіти в первозданному вигляді.


Бутоньєрка нареченого може поєднуватися з букетом нареченої

Як замовити?

Компанія «Flora Express» має партнерський флористичний магазин у більшості міст Росії (повний список міст можна подивитися на сайті). Всі зроблені через сайт або по телефону замовлення розсилаються відповідним магазинах, де фахівці складають композиції і відправляють їх з кур’єрами за вказаними адресами. Такий спосіб дозволяє нашим клієнтам отримувати товар вже через 2-3 години після замовлення. Композиції на весілля рекомендується замовляти заздалегідь, щоб всі рослини гарантовано були в наявності.

Для замовлення можна скористатися одним з двох способів:

  • заповнити форму на сайті;
  • зателефонувати за телефоном 8 (800) 333-6050 (безкоштовно по Росії).

При замовленні по телефону ви можете отримати консультацію спеціаліста та оформити доставку кількох композицій на одну адресу.

Спеціальна послуга – фото букета до відправки. Спеціаліст сфотографує букет і відправить вам. Якщо вас влаштує результат, букет буде переданий кур’єру.

Бутоньєрки з орхідей для нареченого чи гостей – це прекрасна прикраса весільного торжества. Замовивши квіти в нашій компанії, ви отримаєте якісно виконані найсвіжіші букети і чудовий сервіс. Вибирайте, замовляйте й отримуйте знижки.

квіти композиції, букети Орхідеї Весільні букети