Бутоньєрки з півоній

5

Півонія – квітка з глибокою символікою, дарує його в Стародавній Греції бажав людині довголіття, у Китаї – багатства і благополуччя. Він, подібно розі, являє собою уособлення ідеальної краси, символізує ніжність і чарівність. Його прийнято дарувати на весілля як побажання щастя в шлюбі, здоров’я і процвітання. Як використовується ця квітка на весіллі?


Півонія – символ краси і ніжності

Від бутоньєрок до декорування залу

Ніжний півонія своїми пахощами і пишними формами робить наречену ще більш чарівною. Традиційний відтінок квітки для весільної церемонії світло-рожевий або білий; бутони можуть бути щільно закриті, так і повністю розкрилися.


Традиційні відтінки для весілля – білий і світло-рожевий

Найбільш популярні моно-букети, але флористи завжди прагнуть до експериментів, і додають в букет для нареченої троянди, зелень, ранункулюсы, іноді – декоративні фрукти. Для нареченого та свідків бутоньєрки з півоній і зелені – дуже ефектний і модний варіант. Весільна прикраса традиційно кріпиться на лацкан піджака з лівого боку, ближче до серця, що дуже символічно. Образи подружок нареченої тільки виграють від бутоньєрок з півоній. Такі аксесуари можна приколоти до сукні, сумочці чи браслету.

У поєднанні з букетом нареченої з тих же кольорів бутоньєрка з півоній створить і буде підтримувати гармонійний вигляд пари.


Прикраса традиційно кріплять на лівий лацкан

Півонія, як один з найбільш красивих весільних квіток, використовується не тільки для створення букета і бутоньєрки, але і декорування залу. Цю квітку можна зробити символом вашої урочистої події. Як використовуються півонії?

  • Як запрошень. Прикраса запрошень на весілля зображенням півонії дозволить вашим гостям відчути запах весни.
  • Для прикраси торта. Порадьтеся з кондитером і зробіть прикраса весільного торта у вигляді пелюсток або цілих бутонів, яке може бути співзвучно бутоньєрці з півоній в якості прикраси наряду або навіть повністю повторювати цей аксесуар.
  • Для декору залу. Прикрасьте столи для гостей невеликими букетами: нехай це будуть не пафосні вази з кришталю, а глечики, надають композиції легкість і витонченість. Цей штрих відразу додасть у весільну атмосферу тепла і затишку.
  • В якості матеріалу для вітання молодих. Пелюстки обійдуться дешевше, хоча виглядають не менш красиво.


Також півонії використовують для прикраси святкового торта

Не забувайте, що без води півонії довго не протримаються, тому по можливості ставте букет нареченої у воду. Бажано ставити його в холодну воду, оскільки в теплій бутони розпустяться моментально.

З цими квітами в декорі добре поєднуватимуться повітряні тканини пастельних відтінків, легкі елементи типу куль з паперу, китайських ліхтариків, плаваючих свічок, стрічок. А якщо в тон квітці ви додасте столик з солодощами – ваше весілля стане зразком стилю.

До ваших послуг наш досвід по складанню бутоньєрок з півоній

Вибирайте оригінальні весільні прикраси у «Flora Express», і ваш найголовніший день в житті пройде під ореолом романтики і солодкого аромату цієї квітки. Наші фахівці подбають про те, щоб всі квіткові аксесуари для весілля виглядали романтично, доречно, гармоніювали один з одним, і, безсумнівно, були свіжими і радували око винуватців торжества та гостей максимально довго!

квіти композиції-букети і квіткові композиції Квітковий етикет