Червоні букети нареченої

4

Весільний букет – важливий атрибут значного в житті кожної представниці прекрасної статі урочистості. Цілком природно, що дівчата приділяють велику увагу підбору кольорів для композиції, і її оформлення. Щоб зробити своє свято оригінальним і незабутнім, деякі віддають перевагу червоному букету нареченої, який неодмінно стає родзинкою образу.


Весільний букет – важливий атрибут свята

Червоний колір здавна вважається символом любові і пристрасті, тому буде як не можна більш до місця на весільному торжестві – свято, під час якого закохані серця з’єднуються. Відтінків цього кольору так багато, що підібрати підходящий під загальне колірне і стильове оформлення весілля, під плаття та аксесуари, а також під костюм нареченого зможе кожна майбутня наречена.


Червоний колір – символ любові і пристрасті

Вибір на користь червоного кольору

Якщо ви вирішили віддати перевагу цьому відтінку, важливо правильно оформити і сам червоний букет нареченої, та інші весільні атрибути. Пам’ятайте про те, що цей колір – домінуючий, а значить, при неправильному оточенні він буде затьмарювати своєю яскравістю все інше. Щоб цього не допустити, важливо врахувати наступне:

  • відтінок сукні. Сукня може бути традиційно білим, якщо для композиції використані рослини яскравого, практично червоного кольору. Якщо плаття має інший відтінок, то або відтінок рослин повинен бути більш приглушеним, або сама композиція повинна бути розведена рослинами інших відтінків;
  • костюм нареченого. Красиво буде виглядати червоний букет нареченої, якщо і з костюмом нареченого він буде контрастним: червоний, чорний, білий. Якщо ж костюм нареченого оформлений в інших відтінках, то і композицію з квітів потрібно розбавити рослинами інших тонів;
  • оформлення залу для церемонії та святкування. Щоб не було дисгармонії в стилях і кольорах, в оформленні приміщень також потрібно використовувати деталі червоного відтінку.

Пам’ятайте про те, що яскраві кольори зобов’язують. Краса і яскравість кольорів не повинна затьмарювати вас, керуйтеся цим принципом при виборі відтінку червоного букета нареченої.


Завдяки різноманіттю рослин з квітами червоного кольору, можна скласти букет практично будь-якої форми і об’єму

Складання композиції

Традиційно для червоних букетів нареченої використовуються троянди. Якщо ви хочете відійти від шаблонів і бути оригінальною, дозвольте досвідченого флориста скласти композицію з:

  • кал;
  • гербер;
  • тюльпанів;
  • півоній.


Прийоми сучасної флористики дозволяють використовувати рослини як для створення сольних композицій, так і композицій з поєднання різних кольорів

Доставка від «Flora Express»

Підбираєте композицію для весілля або будь-якого урочистої події? Зробити правильний вибір вам допоможе «Flora Express». У нашому каталозі безліч варіантів, які складаються виключно зі свіжих квітів професійними флористами. Доставка замовлених композицій безкоштовна і здійснюється у сотнях міст по всьому світу цілодобово. Щоб зробити приємне своїм рідним і близьким, замовте красиві букети із чудових квітів, а також корзини з фруктами, шоколадом або якісним алкоголем з доставкою вже зараз! Ми вас не розчаруємо!

квіти, букети Троянди Жінці Романтика