Чорна троянда

4

Чорна троянда кшталт квітки папороті – вона ніби має магічне походження. Цей таємничий і елегантний квітка виділяється серед своєї родини не тільки кольором, але і м’якою бархатистістю пелюсток.


Букет з чорних троянд підійде в якості подарунка сильним і неординарним особистостям

Букети з таких екстравагантних красунь порадують сильних неординарних особистостей і любителів рідкостей. Композиції з використанням білих квітів чудово підійдуть для оформлення урочистих і офіційних заходів, а темні бутони додадуть в квіткову композицію загадковості і томящей пристрасті.


У чорної троянди особливо м’які, оксамитові пелюстки

Квіти для двох

Чорний все частіше з’являється у весільних панелі в якості домінуючого кольору. Він створює особливу атмосферу, а тому для оформлення урочистості в певних випадках цей колір, просто незамінний. Темний додає у весільне оформлення серйозності, натякаючи на важливість таїнства. Незмінно головною прикрасою таких весіль стають кавові і темно-бордові букети, бутони цих відтінків також називають чорними. До таких незвичайних весіль широку публіку привчають законодавці мод – зарубіжні і вітчизняні знаменитості.

Найбільш відоме одруження в темних тонах було у канадської співачки та актриси Авріл Лавін. Букет з чорних троянд став головним аксесуаром її весільного вбрання.


Чорний колір все частіше з’являється у весільних палітрах

Ідея для фотомистерии

Чорні троянди – справжня знахідка для креативних фотографів, навряд чи можна підібрати щось оригінальне для завершення таємничого і містичного образу. Звичайно, у фотосесіях можна використовувати штучні квіти, але навряд чи вони зможуть передати ніжну бархатистість пелюсток цього бутона, пишність вінка для королеви або цілого саду темних кольорів в об’єктиві фотоапарата.


Чорні троянди, в залежності від виду, мають різні відтінки

Безліч відтінків і відливів дозволяють ідеально підібрати необхідний для образу колір:

  • Червоний з коричнево-сірим відтінком.
  • Коричневий, близький до кольору свіжої кориці.
  • Темно-малиновий з чітко чорними краями пелюсток.
  • Бордово-чорний та ін.

Квіти у будь-який куточок світу

Ще не так давно чорних красунь можна було зустріти тільки в квіткових магазинах Англії і Голландії. Ми раді надати вам можливість придбати цей незвичайний подарунок у нас. Де б ви не були, інтернет-магазин Flora Express цілодобово приймає ваші замовлення. Наші невтомні кур’єри готові доставити ексклюзивний букет з чорних троянд не тільки в будь-яке місто Росії, але і в будь-який куточок планети. Букет прибуде за адресою строго обумовлений термін. Професіоналізм флористів, бездоганний сервіс і завжди свіжі квіти без жодного недоліку – основа нашої роботи.

квіти, букети і квіткові композиції Троянди Жінці