Десять самих незвичайних любовних зізнань

78

Практично у всіх, хто хоч мало-мальськи знайомий з літературою, фраза про визнання з любові відразу викликає в пам’яті безсмертне «я вас люблю, чого ж боле…». Однак навряд чи Пушкін схвалив нащадків, бездумно використовують все той же «класичний» багаж – і не тому, що віршів писати не вміють. Лінь і палкі почуття несумісні, і той, хто хоче виявити свої почуття, обов’язково знайде оригінальний спосіб це зробити.

Нижче ми пропонуємо добірку найбільш романтичних, нетипових і нешаблонных освідчень.

«Я готовий вічно брати ваш інтеграл…»

На перший погляд ця напис виглядає фрагментом якогось рівняння, однак варто загородити верхню частину рядки – і перед нами виявляться три магічні слова.

Якщо ви вмієте малювати…

…то цілком можете перетворити нудний паркан або асфальтову доріжку у твір мистецтва. По-перше, ваш улюблений чоловік дізнається про ваші почуття, по-друге, зрозуміє, що ви – особистість як мінімум неординарна! Зізнатися в любові можна, наприклад, так:

Порада хлопцям: якщо вам сподобався цей варіант, то на сердечку повинно бути написано «Олена» тільки в тому випадку, якщо вашу дівчину і справді так звуть. Порада дівчатам: якщо не знайшли вільного прольоту стіни або шматка асфальту, не варто писати визнання на лобовому склі машини вашого коханого. Хоч це і оригінально, але оцінено навряд чи буде.

Кулінарне визнання


Непоганий спосіб відкрити своє серце дорогій для вас людині – спекти десерт з відповідним написом. Хоча, власне кажучи, чому десерт? Якщо ви впевнені в гастрономічних пристрастях того, кого любите, можете хоч борщ з галушками приготувати, виклавши з цибулі і петрушки напис «я тебе люблю»: красиво, смачно і з великою ймовірністю – дієво.

Флеш-моб

Настільки модний сьогодні тренд, як узгоджене виконання яких-небудь дій великою кількістю людей, цілком можна використовувати і для зізнань у коханні. Головне – знайти помічників: таке велике серце, як на фото нижче, важко не помітити!

Місячна ніч і поезія

На одному з форумів дівчина залишила таке повідомлення: «З моїм чоловіком ми познайомилися абсолютно випадково: опинилися в турпоході, запрошені спільними друзями. Мені він не дуже сподобався, видався нудним – на десять років старший за мене. І коли запросив прогулятися вздовж дороги, я погодилася просто від нічого робити – набридло сидіти біля багаття, а спати ще не хотілося. До нього у мене були хлопці, звичайно, але він зізнався мені в коханні так, як ніхто до нього: читав вірші по-французьки, ми говорили про зірок, а потім, коли зійшла місяць, набрав мені букет польових квітів… Любов з першого погляду є, я її сама випробувала!»

«Повітряний» спосіб

Чомусь повітряні кулі часом сприймаються як щось несерйозне, і для зізнань у коханні люди шукають якийсь більш великоваговий символ. І, до речі кажучи, абсолютно марно, тому що з допомогою такою ефемерною речі можна висловити свої почуття настільки ж успішно, як і піднісши перлове намисто.

Квіти: прекрасні, яскраві, чарівні

Килим з квітів – це, без сумніву, чудово, особливо якщо вони ще й складаються в пропозицію руки і серця.

М’яке світло свічок

Зізнатися в любові можна і за допомогою маленьких свічок. Якщо купити їх досить багато, розставити так, щоб вони утворили напис, а потім запалити їх, щоб обраниця побачила заповітні слова. Насправді це не так просто, як здається, так як на вулиці буває вітряно, і вогники гаснуть, повз можуть проходити цікаві перехожі – мало проблем доведеться вирішити закоханому! Втім, чим складніше випробування, тим приємніше буде, коли улюблена відповість взаємністю.

«Многопиксельное» визнання

Тим, хто дружить з інтернетом, фотошопом і комп’ютерними іграми, швидше за все, сподобається визнання, яке зробив своїй дівчині учасник одного з онлайн-шуттера.

На весь світ!

Іноді на вулицях міст з’являються такі ж білборди, як той, що з’явився півтора року тому в Тамбові. Житель міста вирішив зізнатися у своїх почуттях так, щоб його улюблена стовідсотково про це дізналася, і замовив плакат розміром, судячи з усього, не менше ніж у три метри. Обійшлося йому це недешево, але, швидше за все, виявилося дієво. Та хіба може бути інакше, якщо про любов до тебе прокричали привселюдно?


квіти, букети Жінці Чоловікові Цікаве Романтика