Допоможемо фотографу знайти закохану пару з Ейфелевої вежі!

5

З того моменту, коли винайшли фотографію, які тільки об’єкти не потрапляли в об’єктиви фотокамер! Однак навряд чи француз Луї Дагер, розробив спосіб отримання та закріплення зображень, придатний для практичного використання, здогадувався, що найпопулярніші сьогодні кадри будуть зроблені на його батьківщині.

Втім, паризький винахідник нічого не знав і про Ейфелевої вежі (яка була побудована через 40 років після його смерті), і про інтернет, з’явився ще через 80 років. Зате про це знаємо ми – і завдяки Всесвітній павутині ще раз спробуємо знайти юнака, який 21 червня цього року запропонував руку і серце, і дівчину, яка з радістю прийняла цю пропозицію.


Важко не погодитися на пропозицію, зроблену над Парижем!

Американська туристка Джен Херд Бон вирішила закарбувати види Парижа, проте вона абсолютно випадково стала свідком романтичної сцени між двома закоханими і сфотографувала відбувається.


І дівчина погодилася

Ця історія обійшла інтернет в кінці червня – початку липня, однак, швидше за все, хлопець і його дівчина про неї не дізналися. Якщо вас зацікавила ця публікація, поділіться нею зі своїми друзями. Можливо, інформація все-таки дійде до того, кому вона адресована. Адже, напевно, молодим людям хотілося б отримати знімки такого яскравого події в їх житті, чи не правда?

Жінці Поради Цікаве Традиції Романтика