Доставляємо квіти на відстані і навіть на Марс: фентезі-розповідь

69

Рік 2216. Тепер на Марсі є все необхідне: вода, їжа і навіть повітря. Великий прозорий купол над планетою дозволяє дихати без скафандрів. Звичайно, не всі рослини ще адаптовані для зростання в марсовому грунті, тому поки доводиться привозити їх з Землі.

На великій стоянці для кораблів сьогодні людно. Тут юрмляться туристи, які прилетіли подивитися на легендарну колонію, кур’єри, які збираються зайнятися розсилкою бандеролей, бізнесмени і вчені, так і ті, хто приїхав провідати своїх родичів. Поки що вони в захисних костюмах, але, як тільки потраплять на територію колонії, їх можна буде зняти.


Давайте уявимо, як виглядала б доставка квітів на Марс?

Flora Express на Марсі

Великий міжпланетний корабель опустився на стоянку, піднявши в повітря хмарки червоного пилу. Напис на його гладкою сріблястій поверхні говорить: «Flora Express ? доставляємо кохання на відстані!». Тепер, коли Марс живемо, компанія одна з перших почала доставляти сюди квіти, адже «марсіанам» теж хочеться дарувати гарні подарунки своїм коханим і близьким.

Відчиняються двері, і кілька людей спускаються на твердий марсіанський камінь. Всі вони одягнені однаково: у фірмовий одяг Flora Express. Один з них, світловолосий Іван, повинен сьогодні доставити розкішний букет дівчині, яка працює спеціалістом хімічної лабораторії. Її молодий чоловік вирішив зробити їй сюрприз на річницю їх відносин. На жаль, він залишився працювати на Землі, і бачаться вони нечасто.

В лабораторії

До місця призначення Іван дістався на флаймобиле, спеціальному літаючі пристрої, до того ж ще й досить швидкому. Підходячи до будівлі лабораторії, молодий чоловік ще здалеку помітив дівчину-секретаря з вогненно-рудим волоссям, працюючу на вході. Здається, що вона уроджена тартак, так гармонійно вона тут виглядає.

? Здрастуйте, назвіть мету вашого візиту.

Дівчина років 25-ти ввічливо дивилася на Івана зі свого віконця. На бейджику він прочитав її ім’я ? Олена.

? Добрий день, Олено, я кур’єр компанії Flora Express, прийшов передати квіти для вашої співробітниці Ольги.


Зовсім скоро життя на Марсі стане реальністю

Олена викликала Ольгу, і Іван передав їй букет. Радості дівчини не було меж, адже вона зовсім не очікувала такого приємного сюрпризу! Крім того, разом з розкішним букетом бордових троянд кур’єр передав їй милого ведмедика і кошик, повну шоколаду. З букетом в руках і щасливою посмішкою на обличчі ? такий кур’єр відобразив Ольгу на фото і відправив його нареченому.

Вже збираючись іти, Іван помітив, що лежать на стійці флаєри. На одному з таких повідомлялося: «Сьогодні, о 22:00 вечірка року в клубі «СуперМарс»! Приходьте всі ? буде жарко!».

«Що ж, можна і затриматися, як раз сьогодні у мене вихідний», ? подумав Іван. Тут Олена знову підняла очі і подивилася на нього:

? Я теж там буду сьогодні. Може, побачимось, ? і дівчина кокетливо підморгнула Вані.

Ввечері

Здавалося, ніби весь Марс зібрався сьогодні у клубу. Довга натовп молоді біля входу видавалася нескінченною. Вже зневірившись потрапити всередину, Іван помітив вогненну сполох волосся, що проходить мимо: так, це була вона. Олена обернулася:

? Ходімо зі мною.


Кур’єри Flora Express доставлять квіти у будь-який куточок світу

Минувши чергу, Олена привіталася з охоронцем і пройшла в клуб, взявши за руку Івана. Всередині, здавалося, ще більше людей, ніж зовні. Грюкала весела музика, повз проходили офіціантки з їжею і випивкою на підносах.

? Тут чудово, ? сказав Ваня.

? Ходімо танцювати, ? відповіла йому Олена.

Пробравшись на танцпол, молоді люди почали танцювати, але раптом, послизнувшись, Ваня впав і вдарився головою. Все закрутилося перед його очима, і він втратив свідомість.

На Землі

Прокинувшись, Ваня виявив, що лежить на землі. Крізь закриті повіки він відчував, як яскраво світить сонце. Підвівшись, він зрозумів, що все це йому привиділося: він на Землі, на дворі 2016 рік, жодних польотів на червону планету поки ще не придумали. Та й букет треба доставити в Москву за МКАД, а не на Марс.

«Здається, у мене був сонячний удар. Дуже жарко», ? подумалося йому. Тут Іванко помітив, як по вулиці йде рудоволоса дівчина. Вона обернулася і, посміхаючись, кокетливо підморгнула хлопцеві…

квіти, букети Цікаве Мистецтво Дизайн