Дитячі композиції з квітів: любов у кожному нюансі

4

Як ми часто називаємо дітей? «Мій квіточку», «моя ягідка», ну, а «діти – квіти життя» – ця формула стала вже класикою. Батьки, порівнюючи своїх малюків з квітучими рослинами, як би підкреслюють унікальність і красу кожної дитини. Дитячі композиції з квітів тільки переконають вас в істинності цих слів.

Чомусь побутує думка, що дитина радий іграшці або солодощів, але букет – це подарунок для дорослих людей або, на крайній випадок, дівчаток-підлітків. Але зверніть увагу, як малята розглядають на вулиці рослини, як вони тягнуться їх понюхати, помацати, та й зірвати, щоб забрати з собою. Навіть найменші діти оцінять квітковий подарунок у вигляді фігурок тварин. Сучасні технології та флористичні пристосування дозволяють створювати дитячі композиції з квітів найрізноманітніших форм: ведмедики, зайці, динозаври, машинки і ляльки. Тільки уявіть собі очі дитини, коли йому піднесуть такий букет! Подив і радість, що межує із захопленням…


Композиція «Новорічне диво»

Які букети не варто дарувати дітям

 • Великі. Ну, це якось не прийнято. Дітям дарують невеликі композиції, щоб їх було зручно обхопити маленькою ручкою.
 • Рожеві, тобто, з троянд. Троянди – це скоріше представники образу пристрасті, урочистості та офіціозу, так і шипи не порадують малюка.
 • Нудні. Наприклад, букет гвоздик, як би вони не були красиві – це все ж у наших асоціаціях революційний квітка, «супутниця тривог» і дарувати дитині букет з настільки складною енергетикою не треба.
 • Ароматні. Рослини, що володіють сильним запахом, не повинні стояти в дитячих кімнатах, викликаючи напади задухи і алергії.
 • Крупноквіткові. Все-таки флористи всіх країн переконані: в букет дитини краще зібрати багато різноманітних дрібних рослин, ніж три великих, наприклад, жоржина або гладіолуса. Адже як цікаво розглядати кожний з них, вишукувати їх відмінності, порівнювати один з одним, дізнаватися їх назви.

Дорогі батьки, проявляйте свої емоції в букетах, благо для цього існує безліч приводів:

 • день народження;
 • випускне свято у дитячому садку;
 • перемога в шкільному змаганні чи олімпіаді;
 • хороший табель після чергового класу;
 • 1 вересня;
 • сімейні чи релігійні свята.

Життя – це калейдоскоп подій та відзначити якийсь день букетом завжди зворушливо і символічно. Дитячі композиції з квітів вчать бачити прекрасне навколо себе, допомагають проявити любов, показати значущість події для сім’ї.

«Flora Express» зробить будь-які букети для вашої дитини. Повірте, який би не був вік вашої дитини, він буде вражений і зачарований квітковим подарунком. Для малюків ми готові запропонувати «фігурні» букети, для старших дітей це можуть бути просто яскраві і стильні добірки пісень, прикрашені і додаткової зеленню, і яскравою пакувальної папером і, за бажанням, доповнені аксесуарами, покликані лише підкреслити особливості саме вашої дитини. Дитячі композиції з квітів – це неповторний шик, це радість не лише для дитини, але і для батьків. Ваше чадо – особистість, ось що говорить будь-який букет, створений для конкретної людини.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Дитині