Ексклюзивні букети

71

Сучасна мода дивно швидко змінюється, складно встигнути за однією тенденцією, як тут же з’являється щось нове й оригінальне. Якщо важливо створити гарне враження, проявити своє почуття смаку і такту, то неодмінно слід скористатися порадами досвідчених флористів або вибрати ексклюзивний букет.


Ексклюзивний букет розповість про хороше почуття смаку дарувальника

Композиції з квітів здатні багато розповісти про людину та її уподобання, тому не варто нехтувати порадами компетентних фахівців. Важливо попрацювати вибрати цікаві та незвичайні квіти для своєї коханої, свого родича, друга або співробітника по роботі.

Причини для ексклюзивних подарунків

Щоб подарувати ексклюзивний букет, можна знайти багато приводів: це може бути ювілей, великий сімейний або робочий свято, побачення або просто знаменна подія для тісного кола людей. Не потрібно недооцінювати значимість квітів у нашому житті.

Місія кольорів на планеті колосальна: вони дозволяють людям знайти гармонію в природному оточенні, пошуку природної досконалості і переваги. Завдяки квітам можна передати повноту своїх почуттів та емоційного настрою, а за допомогою ексклюзивного букета можна передати любов, захоплення, відданість і повагу.


Дарувати ексклюзивний букет можна з будь-якого приводу

Ексклюзивні букети створюються авторами за індивідуальними запитами. Це може бути одночасно красиве і незвичайне твір флористичного мистецтва в оригінальному виконанні.

Елітні квіти на всі випадки життя

  • Шикарні букети вражають, насамперед, своїми розмірами. Це можуть бути цілі оберемки троянд або бузку, клумби хризантем або жоржин, поляни конвалій або васильків. Щоб зібрати єдину композицію, яка буде мати ексклюзивний характер, необхідно майстерність і досвід. Тому з цим завданням звертаються до фахівців-флористам, тільки їм відомо, як правильно розставити квіти в композиції, адже кожен випадок унікальний по-своєму:
  • Для чоловіків створюються букети, в яких квіти розташовані вертикально. Молодій людині ідеально підійдуть великі бутони квітів яскравих насичених тонів, а от чоловікам старшого віку краще віддати перевагу квіти світлих відтінків, це можуть бути троянди або гвоздики. При цьому кожна квітка має обдаровувати свого власника теплою енергією весни і пробудженням після довгої зими.


Чоловікам прийнято дарувати високі композиції з вертикально розташованими квітами

  • Розкішні композиції для дам вражають своїм вибором. Вони граціозні, володіють природними пропорціями і природною гармонією. Завдяки ретельному підбору всіх складових букета витончена жіноча натура піддасться своїй інтуїції і відчує теплі і щирі почуття дарувальника, його невисловлені бажання.


Ексклюзивна композиція, створена флористами для певної людини, приємно здивує та надовго запам’ятається

Не потрібно поспішати з вибором композиції квітів, тут зовсім недоречно поспішати і робити необдумані вчинки. Флористи салону Flora Express допоможуть своїм клієнтам у нелегкому виборі квіткового шедевра. Вони складуть композицію, виходячи з характеру, темпераменту, побажань і фантазій людини, якій призначається цей приголомшливий подарунок.

квіти Екзоти Жінці Квітковий етикет Рідкісні квіти