Фіолетові бутоньєрки

44

Фіолетовий колір – один з найпопулярніших при оформленні весіль. Колір весілля повторюється в аксесуарах нареченого і нареченої, в оформленні банкету і букеті нареченої. Фіолетовий в будь-яких відтінках від ніжного світлого до глибокого темного дуже добре поєднується з зеленню і білим платтям нареченої.

Букет нареченої повинен бути підтриманий по стилю за допомогою бутоньєрки, яка кріпиться в петлиці піджака нареченого або безпосередньо на сорочку, якщо піджак за задумом відсутня. Маленький букетик для нареченого виконується з тих же кольорів, що і букет нареченої, і розбавляється декоративними елементами, що беруть участь в оформленні урочистості. Наприклад, якщо в оформленні у великій кількості присутній мішковина, то фіолетова бутоньєрка може містити вирізаний з мішковини листочок.


Бутоньєрка може бути досить великою і при цьому виглядати доречно

Правила виготовлення і шкарпетки

Фіолетова бутоньєрка може бути виготовлена з будь-яких матеріалів – тканини, стрічки, паперу, фурнітури, нитки, пір’я, сухоцвітів, осіннього листя і т. д. Центральне місце займає один великий або кілька дрібних квіток одного кольору. Всі матеріали скріплюються за допомогою флористичної дроту, флористичного скотчу, стрічки, клею і т. д.

Нареченому варто носити букетик на лівому лацкані піджака або в петлиці. Композиція прикріплюється до піджака за допомогою шпильок. Фіолетові бутоньєрки може носити не тільки наречений, але і гості, наприклад, подружки нареченої або шаферы нареченого. Для зручності вони виконуються в різних формах – плоска, дугоподібними, кругла, і можуть кріпитися на зап’ясті або плаття.

Незвичайні бутоньєрки від «Flora Express»

На нашому сайті ви можете замовити як букет нареченої, так і фіолетові бутоньєрки, виконані в єдиному стилі з букетом. Композиції будуть зібрані в партнерському флористичному салоні вашого міста професійними флористами і доставлені за вказаною адресою абсолютно безкоштовно. Композиції доставляються в день весілля і протягом всього дня зберігають свою свіжість.


Фіолетовий – відмінний колір для чоловічого весільного стилю

Замовлення оплачується по передоплаті одним з 15 способів від пластикової картки до мобільного платежу, що дозволяє вам швидко здійснити платіж, де б ви не знаходилися. До замовлення можна прикласти приємний подарунок – кошик із солодощами або вишуканим алкоголем. Не забудьте про знижки – вибравши товар зі знижкою або скориставшись однією з наших акцій ви зможете істотно заощадити.

Як замовити?

Щоб замовити фіолетову бутоньєрку, ви можете скористатися формою на сайті або зателефонувати нам. Підтвердження замовлення ви отримаєте поштою. У призначений день кур’єр безкоштовно доставить замовлені композиції. При необхідності скористайтеся послугою «Фото букета перед відправленням», щоб заздалегідь переконатися в тому, що композиція відповідає картинці. Перед замовленням ви можете ознайомитися з більш ніж 6 тисячами відгуків про нашої компанії, щоб переконатися в якості нашої роботи.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Весільні букети