Флористика і декор для весільної фотосесії

5

Один з найбільш приємних і пам’ятних моментів весілля – фотосесія на природі. У 2016 році переважають нові тенденції оформлення весільної зони для фотосесії, але при цьому зберігаються ідеї попередніх років, не втрачають своєї актуальності і привабливості. Кожна може стати шансом для отримання приголомшливих фотографій, які ще довго будуть нагадувати про щасливу подію в житті.


Квіти здатні прикрасити найекзотичнішу весільну зону

Зелена фотосесія в парку, на вулиці, в лісі

Особливою популярністю у весняний і літній період користується весільна зона, прикрашена зеленню. У цьому випадку творцем і натхненником стає сама природа.

Зелений колір є символом нового життя, приносить спокій, добробут і щастя. Він ідеально підходить для фотосесії в природному стилі. Влітку неважко знайти місце з буйною зеленню, створити з наявних матеріалів розкішну альтанку, по пелюстками рослин і ніжними квітами.


Старовинні двері, прикрашені зеленню, виглядають незвично і природно

Оформлення білими квітами – вірність традиції

Білий колір залишається незмінним фаворитом будь стильною весілля в кращих традиціях. Він дарує чистоту, ясність, невинність, простоту, елегантність. Оформлення зони для фотосесії гірляндами з білих розкішних квітів буде чудовим видовищем. Біла арка підкреслює урочистість і значущість відбуваються дій. Фотографії вийдуть гармонійними, що свідчать про щирість і кришталевій чистоті зародилися почуттів.


Важко уявити традиційне весілля без оформлення білими квітами

Містичний фіолетовий

Якщо хочеться дива, чарівної магічною весілля, то відповідне оформлення для зони фотосесії – фіолетовий колір. Букети з фіолетових кольорів виглядають незвично і загадково. Оформлення в цьому кольорі налаштовує на тонкі струни душі, змушуючи відкривати в собі піднесені почуття. Чарівництво буде входити в життя кожен раз при погляді на весільні фотографії.


Чарівна церемонія у фіолетових тонах

Фіолетові флористичні композиції ідеальні для зони фотосесії на весіллі

Занурення в світ романтики

Популярно рожеве оформлення зони для весільної фотосесії. Важко втриматися від романтичних почуттів, дивлячись на ніжно-рожеві гірлянди з квітів, які можна з успіхом використовувати для створення неповторної атмосфери. Якщо доповнити композицію кульками, стрічками, вишуканими предметами декору, то атмосфера свята, легкості, веселощів збережеться ще надовго. Рожевий відмінно поєднується з білим, що свідчить про добрий смак.

Збереглися тенденції останніх кількох років. Вийде неповторна весільна фотосесія на тлі, прикрашеному квітами в пастельних тонах, елементами декору з натуральних матеріалів, великою кількістю зелені в первозданному вигляді. Можна використовувати польові та лугові квіти, збираючи їх у недбалі букети. Живі прикраси в зачісці нареченої зроблять її жіночною і чарівною на фотографіях.


Рожеві і білі квіти прекрасно поєднуються, вносячи гармонію в навколишній простір

Ідеї в оформленні, навіяні природою

Зона для відповідальною і важливою весільної фотосесії тільки виграє від наявності флористичних композицій. Чим природніше вони будуть, тим краще. Не варто обмежуватися звичними уявленнями.


Простота і природність оформлення весільної фотосесії приносить неоціненну користь
Поради Цікаве Мистецтво Квітковий Дизайн етикет Весільні букети