Фотографії обєднали закоханих, які проживають на різних материках

5

Приголомшливої краси історія кохання сталася між американцем на ім’я Аарон Нэйс і студенткою Розі Харді, що проживає у Великобританії. Їх розділяє відстань понад 8 000 км, але вони знайшли спосіб бути разом…

Як все починалося

Аарон і Рози захоплюються фотографією і викладають свої роботи в інтернеті. Саме там вони і познайомилися – Аарон побачив роботи Розі і, захоплений її красою і талантом, написав дівчині особисте повідомлення. Так зав’язалася переписка, яка стала початком взаємних почуттів.

Закохані не могли змиритися з неможливістю побачитися наживо, і тоді їм на допомогу прийшов улюблену справу. Рози стала надсилати фотографії, а Аарон в свою чергу робив знімки, відповідні їм по композиції, пропорцій та освітлення, після чого з двох фото складалося загальне, на якому закохані були разом.

Фотоальбом нездійснених зустрічей


Важко повірити, але це дві фотографії, сполучені разом


Це перше фото, створене закоханими


Можна уявити, наскільки важким було очікування реальної зустрічі


Так з’явився фотоальбом побачень, яких ніколи не було


Фотографія за фотографією створювався особливий світ двох людей


В очікуванні першого поцілунку


У вік комп’ютерних технологій, відстань – не перешкода

Більше фотографій можна знайти в особистому блозі Розі (посилання).

Всі фотографії об’єднані спільним сюжетом – нехай ми не поруч, але ми все одно разом.

У своєму блозі Розі зізналася, що вони з Аароном зовсім не помічають відстані, тому що спілкуються щодня і засинають, розмовляючи по телефону один з одним.

Щасливий фінал

У такому форматі стосунки тривали дев’ять з половиною місяців, поки не настало 14 лютого, День святого Валентина. У цей день закохані домовилися зустрітися в аеропорту Англії.

Вирушаючи на зустріч, Розі була вкрай схвильована, адже дня їх зустрічі вона чекала майже рік. Коли почали виходити пасажири рейсу, на якому повинен був прилетіти Аарон, серце дівчини забилося частіше. Але яке ж було її здивування, коли серед усіх прилетіли вона не побачила самого головного обличчя…

Не встигла Розі прийти в себе від такого повороту подій, як її смикнула за руку літня жінка і запитала: «Вибачте, Вас звуть Розі Харді?» Дівчина ошелешено кивнула. Старенька розповіла, що летіла по сусідству з милим хлопцем на ім’я Аарон, і що весь переліт вони весело спілкувалися. Однак на митниці його затримали аж занадто багато багажу, він взяв з собою. Тому жінка поспішила попередити кохану Аарона, щоб вона нікуди не йшла і почекала його тут.

Поки вони розмовляли, Аарон повільно підійшов до Розі ззаду і схопив її на руки. Історія замовчує, як у цей момент у дівчини витримало серце, але на цьому всі найважчі випробування у пари явно позаду. Нарешті-то у них з’явилася можливість бути разом, і можна вважати, що на цьому самі прекрасні сторінки їх історії тільки починаються.

Жінки Чоловікові Цікаве Традиції Романтика