Глибина почуттів: весілля під водою

4

У 1954 році американці Боб Сміт – дайвер-клоун і Мері Бет Сенгер – плавчиха-синхроністка узаконили свої відносини на глибині 7,5 метрів. Молодята навряд чи замислювалися, що їхній приклад наслідують чимало романтично налаштованих пар, а в XXI столітті підводне одруження стане чи ні трендом у весільній індустрії. Давайте згадаємо, хто і коли спускався в морські глибини, щоб відзначити одне з головних подій у своєму житті.


Весілля під водою – подія, яка точно запам’ятається

Боб і Мері – основоположники екстремальної весільної традиції

Священик і фотосесія під водою

Одними з перших «підводних молодят» стала пара з Індії. У червні 2003 року Чандан і Діпті Тхакур були визнані чоловіком і дружиною на глибині 3,7 метра в мумбайском плавальному басейні, де знаходилися 36 хвилин 33 секунди. При цьому молоді були одягнені в національний індійський одяг. Цікаво, що разом з родичами в підводному церемонії брав участь і священик.


Яка дівчина не мріє про незвичайну весіллі?

Недалеко від своїх сусідів пішли і жителі Китаю – Кін Риян і Ленг Ютин, узаконили свої відносини у вересні 2014. Правда, повноцінної церемонії під водою вони не влаштовували, натомість провели підводний весільну фотосесію. Фотографії молодят, зроблені відомим у Китаї фотографом Тіною Луї, облетіли весь інтернет.


Весільні фото Кін Риян і Ленг Ютин облетіли весь світ

Американські весілля в океані

Більш масштабно до незвичайного одруження підійшли американці. Дайвери Кріс і Джанет прожили разом 20 років. Надати відносинам законний статус вони вирішили в грудні 2013 року – в океані біля Мальдівських островів на глибині 12 метрів. Згоду на вступ у шлюб молодята висловили табличками з відповідними написами.


Кріс і Джанет довго йшли до цього дня

Ще одна американська підводний весілля пройшла в серпні 2015. Мешканці Майамі Кімберлі Тріоле та Хорхе Родрігес одружилися на дні океану біля острова Кі Ларго, поряд із місцевою визначною пам’яткою – статуєю Ісуса Христа. Скульптура була встановлена півстоліття тому на глибині близько 8 метрів. Порадувала молодих і навколишня обстановка, багата рибками і коралами.


Весілля жителів Майамі супроводжувала підводний статуя Христа

Підводний олівець і стометрівка по-русски

Але, мабуть, самої екстремальної підводного весіллям відзначилися наші співвітчизники, що опустилися з матримониальными цілями на глибину 100 метрів. У 2007 році жителі Іркутська, дайвери Тетяна Опаріна і Геннадій Мисан обмінялися обручками під водами Байкалу. Зі стометрової глибини молоді піднімалися більше години. І тільки на глибині 6 метрів вони, зустрівшись з менш відчайдушними свідками, відзначили одруження шампанським.


Таблички – один з небагатьох способів пояснення під водою

Інші громадяни Росії, Владислав і Ганна Козлови – теж любителі підводного плавання, створили сім’ю під водою Червоного моря в Єгипті, про що засоби масової інформації розповіли у вересні 2013. Разом з керівником дайвінг-клубу, виконує роль реєстратора, вони опустилися на глибину 7 метрів. Наречені поставили свої підписи на спеціальному планшеті за допомогою підводного олівця.


Підводний весілля – технічно не саме просте захід

В’ячеслав і Тетяна Гришкевич з Білорусі стали переможцями місцевого конкурсу і виграли весільну церемонію під водою. Свято відбулося в березні 2011 у мінському Палаці водного спорту. На 5-метровій глибині басейну молодята обмінялися обручками, виконали весільний танець і розпили пляшку шампанського.

Незважаючи на те, що підводні весілля вже не рідкість, бажаючих узаконити стосунки на глибині кількох метрів все ж не так багато. Настільки незвичайні церемонії, як, втім, і будь-екстрім, залишаються заходами не для кожного.

Мистецтво Дизайн Весільні букети Традиції Романтика