Іграшки з живих квітів

3

Іграшки з живих квітів – це альтернатива класичному букету. Квіткова іграшка буде доречна в якості подарунка на день народження дівчині або дитині. Такий букет можна піднести дитині, який пішов у 1 клас або закінчив рік на відмінно. Композиції виготовляються професійними майстрами, у виготовленні використовується кілька видів рослин, а також флористична губка або оазис. Використовуючи таку технологію можна створити не тільки іграшки, але і абсолютно будь-які композиції.

Технологія виготовлення іграшок

Основою для іграшки є оазис – це м’яка губка, яка легко протикається за допомогою дроту або самих стебел рослин. Оазис – це не просто основа, він володіє і функціональним значенням: матеріал просочується вологою, і композиції залишаються свіжими довгий час.

Для виготовлення іграшок з живих квітів використовуються наступні матеріали та інструменти:

  • дріт;
  • шпажки (дерево, метал, пластик) для сполуки рослин;
  • клей;
  • аксесуари;
  • ножиці, секатор, ніж;
  • підставка.

Аксесуари підбираються в залежності від того, яка тварина планується втілити у квітковій скульптурі. Як правило, всі флористи використовують пластикову фурнітуру у вигляді іграшкових очей, рота і носа для створення квіткової мордочки. Для їжачка можна використовувати яблучка з пінопласту або монтажної піни, для птиці пір’я і т. д.


Композиція «Казковий ведмедик»

Переваги квіткових композицій:

  • легко поливаються;
  • довго зберігають свою свіжість завдяки коротким стеблах використовуваних рослин;
  • справляють позитивне враження.

Іграшка з живих квітів – це прекрасний подарунок на Новий рік. Квітковий символ проведе з вами новорічну ніч і буде радувати всі зимові свята, а по закінченні канікул для нього не потрібно буде шукати місце на антресолі.

Як замовити?

Сервіс «Flora Express» співпрацює з флористичними салонами у більш ніж 4700 містах Росії. Єдина система замовлень допомагає швидко обробляти і розподіляти заявки по магазинах. Величезний каталог чарівних квіткових композицій дозволяє вибрати точно підходить до нагоди букет. Завдяки системі замовлення кожен клієнт витрачає всього 2 хвилини на оформлення заявки.

Замовлення оформляються на сайті через спеціальну форму або по телефону. Виберіть вподобану іграшку з живих квітів і оформляйте покупку. Ми передамо замовлення партнерського магазину у вашому місті, професійні флористи якого складуть композицію і відправлять її кур’єром за вказаною адресою.

У нашій компанії ви завжди можете купити найсвіжіші квіти, які доставляються мінімум через 3 години після замовлення або в будь-який зручний для вас час. Завдяки нашому сервісу ви можете зробити несподіваний сюрприз близьким, навіть якщо ви далеко.

квіти композиції Мистецтво Квітковий Дизайн етикет