Кали та орхідеї

120

Вибираючи в подарунок квіти, ви не хочете видатися неоригінальним? Тоді букет з екзотичних рослин – кал і орхідей – виявиться особливо доречним у цьому випадку. Він буде вигідно відрізнятися на тлі композицій із звичних квітів і притягувати погляди оточуючих.


Букет, в якому поєднуються екзотичні квіти, кали та орхідеї, буде притягувати погляди оточуючих

Кали і орхідеї часто використовують окремо, вважаючи їх самодостатніми квітами. Тим не менш, в композиції ці рослини вигідно підкреслюють особливості один одного. При виборі букета з калл і орхідей важливо враховувати те, яку інформацію несе загальний відтінок букета.


Загальна колірна гамма букета несе свій сенс

Значення кольорів

Калла – символ подружнього щастя. У букеті ці квіти говорять про повагу і захоплення, який відчуває дарує по відношенню до адресата.


Кали вважаються символом подружнього щастя

Кали допустимо підносити в подарунок коханим. У той же час ці квіти можуть стати частиною строгих бізнес-букетів.

Орхідеї символізують красу, прихильність і розкіш. Вони допомагають висловити такі почуття, як захоплення, любов і визнання.

Букети з калл і орхідей можна дарувати з різних приводів. Така композиція не залишиться без уваги та буде гідно оцінена.


Орхідеї – квіти з яскраво вираженим ароматом

Переваги замовлення в Flora Express

Якщо ви хочете, щоб гарний і свіжий букет був доставлений за вказаною адресою в чітко обумовлений час, звертайтеся в Flora Express. Наші співробітники цілодобово обробляють ваші замовлення, беручи їх з багатьох міст Росії та інших країн, а також доставляючи їх практично в будь-яку точку світу.

Своїм клієнтам Flora Express гарантує високий рівень сервісу, свіжість квітів, оригінальність букетів, складених професійними флористами. Звертаючись до нас, ви в додаток до всіх перерахованих вище переваг отримуєте ще й безкоштовну доставку нашими кур’єрами. Телефонуйте нам і переконайтесь в перевагах такої покупки!

квіткові композиції Орхідеї Екзоти Кали Квітковий етикет