Кілька способів подарувати квіти оригінально

5

Яким би не був ваш подарунок, скромним або ж розкішним, важливо ще й правильно його подарувати. Здавалося б, квіти ? вже настільки звичний презент, що комусь може здатися навіть нудним. І саме спосіб вручення, коли ви підійдете до справи творчо і додасте фантазію, допоможе зробити так, щоб букет запам’ятався на все життя і був предметом щасливих спогадів.

1. Доставте квіти через вікно

Щоб втілити таку сміливу задумку в життя, вам необхідно підготуватися заздалегідь. Для цього зверніться у компанію, яка займається промисловим альпінізмом. За допомогою спеціального обладнання вони доставлять букет прямо у вікно вашої коханої. Уявіть, як сильно вона здивується, побачивши у вікні альпініста з квітами! Додайте записку, щоб дівчина точно знала, хто зробив такий приємний сюрприз. Можливо навіть, що вам і самому дозволять доставити квіти на висоту після невеликої інструкції.

Якщо ж кохана живе на першому поверсі, все ще простіше: вам потрібно всього лише драбина, щоб приємно здивувати її.


Незвичайний спосіб подарувати квіти. Влаштуйте своїй коханій сюрприз «на висоті»!

2. Доставте квіти верхи на коні

Станьте для своєї прекрасної дами справжнім принцом: здається, це мрія будь-якої дівчини. А ще це прекрасний спосіб зробити пропозицію руки і серця. Для того щоб влаштувати такий сюрприз, покличте кохану на прогулянку в парк. Там вас повинні чекати кінь і приготований букет. Отлучившись на хвилинку, ви зможете ефектно повернутися вже верхи на коні з букетом вишуканих орхідей або ірисів. Цей момент назавжди залишиться в історії ваших стосунків.


Принц, квіти і білий кінь ? та сама романтика, якої залишилося мало в нашому житті

3. Подаруйте букет в торговому центрі

Ні, ми не про те, щоб просто віддати його в руки дівчині в якому-небудь магазині. Ми пропонуємо вам заздалегідь зв’язатися з адміністрацією, щоб у потрібний момент з гучномовця пролунало оголошення, в якому вашу дівчину попросять підійти до адміністратора. Коли вона, здивована, підійде до стійки, там її буде чекати романтичний букет, з кульками чи ведмедиком. Така подія на довгі роки залишиться в пам’яті.

Якщо всі перераховані вище варіанти здаються вам жорсткими, нижче ми розглянемо сюрпризи легше.

4. Подаруйте квіти в ресторані

Відправившись на романтичну вечерю, заздалегідь попросіть офіціанта винести квіти в певний момент. Вирішіть, коли краще це зробити: на самому початку вечора ви зможете поставити його на стіл і милуватися, а при завершенні вечері букет не буде вам заважати, якщо він досить великий.


Романтичне побачення в ресторані відмінно доповнить букет квітів

5. Подаруйте квіти на роботі

Ще один досить простий спосіб здивувати кохану дівчину ? замовити доставку квітів в офіс. Поява кур’єра в розпал робочого дня з букетом запашних троянд, наприклад, підніме настрій надовго.

Інший варіант ? домовитися з охоронцем і поставити букет на столі коханої ввечері або рано вранці ще до початку трудового дня. Прийшовши на роботу і виявивши квіти з запискою, дівчина буде приємно здивована. Якщо ж подія значна, наприклад, річницю або день народження, можна повністю прикрасити робоче місце квітами.

У тому випадку, якщо ви живете разом, можна зробити наступне: купити пелюстки троянд і, поки кохана на роботі або в магазині, розсипати їх на ліжку, ванні або навіть просто на підлозі. Цей спосіб здивувати свою другу половинку ? самий простий і бюджетний.

Мистецтво Квітковий Дизайн етикет Традиції Романтика