Класичні букети

113

Ні одне свято, ні одна урочиста подія, нехай навіть воно і не буде відзначатися в широкому масштабі, не обходиться без букета квітів. Традиції, які існують у цій сфері, мають на увазі не тільки поєднання кольорів, але і розміри, кількість і багато інші фактори.


Квіти – традиційний атрибут будь-якого свята

Троянди, гвоздики, хризантеми?

Канонічними стали композиції, в яких квіти доповнені тільки зеленими рослинами. Аксесуари в таких випадках не використовуються, за винятком тих, які роблять композицію присвяченої до певного приводу.


У класичних композиціях квіти доповнені тільки зеленим листям

До речі, класичні букети є ідеальним вибором і для жінок, і для чоловіків, а вже приводів до того, щоб їх подарувати, можна знайти предостатньо:

  • весілля увазі різні квіти, проте класичні букети практично завжди виграють у змаганні;
  • ювілей, звичайний день народження, формальний привід – все це також входить в список класичних композицій, створюваних з троянд, гвоздик та інших квітів;
  • шкільним вчителям, лікарям та іншим людям, яким неодмінно хочеться висловити свої почуття – також відмінний привід для класики, спокійною і перевіреної роками.


Класичний букет ірисів підійде в якості подарунка вчитель

Робота на результат

Класичний букет повинен бути чарівним. Незалежно від того, які квіти взяли участь у створенні композиції, найчастіше форма її буває круглої. Вся справа в тому, що так простіше всього зібрати в одне ціле розрізнені квіти і зелень, поєднуючи їх по висоті і дотримуючись необхідний кількісний баланс.

Головне завдання класичного букета – висловити ставлення до самого винуватця торжества. Як правило, до квітів йде і доповнення у вигляді коробочки цукерок або інших солодощів або ж пляшки шампанського, а іноді відмінно підходить до події і м’яка іграшка. В залежності від віку обдаровуваного, приводу для свята, а також і багатьох інших чинників вибирається тип кольорів і їх довжина. Деякі варіанти такої композиції не потребують навіть в зелених рослинах: приміром, розкішна композиція, в складі якої пара десятків бутонів троянд, гарна вже сама по собі, причому навіть у самої звичайної пакувальної папері, яку обов’язково знімають перед врученням.

Компанія Flora Express пропонує своїм покупцям чудовий асортимент класичних композицій. Наші композиції радують око і гаманець, а квіти в них відрізняються вражаючою свіжістю. Флористи компанії серйозно підходять до складання композицій, використовуючи для цього не тільки традиційні поєднання, але і нові тренди, які стали популярними не так давно.

Цікаве Мистецтво Квітковий Дизайн етикет Традиції