Клоуни і повітряні кулі тільки для коханої: оригінальна пропозиція руки і серця

5

Обмірковуєте спосіб пропозиції руки і серця, але на розум, крім романтичної вечері, нічого не приходить? Повірте, запрошення в ресторан і кільцем в шампанському сучасних дівчат вже не здивуєш. Підійдіть до справи з креативом, нехай цей день на все життя залишиться в її пам’яті.

Чому б не залучити, наприклад, клоунів? Яскраві і радісні емоції – забезпечені. А якщо вона ще й шанувальниця цирку, то варіанти краще просто не придумати.

У цій статті ми детально розробили план, як організувати з такої нагоди клоунаду для коханої.


Якщо вона любить циркове мистецтво, така пропозиція – як раз те, що потрібно

План дій

Уявіть, вона виходить втомлена з роботи. Тут несподівано з’являються циркові артисти, оточують її і показують своє мистецтво в дії. Звичайно, настрій після такого у неї обов’язково підніметься. Але вона до цих пір в подиві і не розуміє, що все це означає. На її запитання у клоунів одна відповідь: «Ти все зрозумієш, коли лопнеш кульки». З неприхованою цікавістю вона робить це: один, другий, третій… Навколо вже юрмиться народ, і тут на асфальт падає щось блискуче. Кільце! А тепер – ваш вихід.

Погодьтеся, ніякий вечір при свічках не зрівняється з таким поданням. Але щоб здійснити таку задумку, потрібно трохи підготуватися:

  • Вибрати акторів.
  • Розробити сценарій виступу.
  • Продумати свою появу.
  • Підготувати феєричний фінал.

У пошуках клоунів

Будь-яке агентство з організації свят не відмовиться допомогти вам. Тільки відразу обговоріть специфіку, попередьте, що клоун потрібен не для дітей, а для вже дорослої дівчини.

Якщо ж вам вдасться домовитися з керівництвом цього цирку, то тут є простір для вибору, адже брати участь у виставі можуть жонглери, фокусники та інші артисти.


Залучити можна хоч цілу циркову трупу, все залежить від вашої фантазії і можливостей

До кого б ви звернулися, переконайтеся, що вони гарантують приїзд акторів. Хоча б квитанцію вам повинні виписати. Інакше в самий відповідальний момент клоуни недобросовісної компанії можуть просто не прийти і зірвати такий важливий захід.

Продумуємо виступ

Допоможуть в цьому нелегкому ділі самі артисти та їх організація. Це може бути низка кумедних жартів, комедійна сценка або сюрпризи фокусника.

Подання тривалістю 3-4 хвилини буде достатньо, тому що потім майбутня наречена отямиться і почне розпитувати, що відбувається. Саме в цей момент перед нею і з’являться кулі, в одному з яких – заздалегідь заховане кільце.


В одному з них – її колечко

Сама поява циркачів теж необхідно правильно організувати. Не забудьте, що:

  • Під’їхати до місця роботи дівчини вони повинні заздалегідь, раптом вона звільниться раніше.
  • Постати перед нею їм потрібно несподівано: або зустріти біля самого виходу, або вискочити з припаркованої неподалік машини.
  • На випадок негоди краще, щоб виступ проходило під який-небудь дахом, наприклад на ґанку організації, в якій вона працює.

Ваш вихід

Коли дівчина лопне потрібний кульку і візьме в руки перстень – саме час для вашої появи.

Завчасно продумайте, де до цього моменту ви будете перебувати. Вона не повинна помітити вас раніше.

Підійдіть з букетом червоних кольорів і, ставши на одне коліно, сказати заповітні слова. В цю хвилину, ви будете дуже схвильовані, тому краще заздалегідь відрепетирувати зворушливу промову.

Феєричне завершення

Складно уявити дівчину, яка відмовиться від пропозиції, настільки грандіозно організованого, тому вам не доведеться довго чекати її згоди.

Щоб фінал події теж був на висоті, завершити його можна маленьким феєрверком, конфетті або хлопавками.


Яскравий фінал

Повірте, так ви подаруєте собі і коханій незабутні емоції. Після такої пропозиції фата, весільну сукню і букет нареченої не змусять себе довго чекати.

Чоловікові Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика