Композиція з польових квітів: чарівність в тренді

4

У багатьох піснях оспівані ромашки і волошки, і це як не можна краще відображає зміст такого дивного подарунка як композиція з польових квітів. Такий букет володіє неймовірною красою, тонким добірністю і дивовижною ніжністю. На жаль, такі рослини не довго стоять у зрізаному вигляді, тому букет завжди уособлює свіжість, оскільки сама композиція з польових квітів може бути тільки «з полів». Саме із-за своєю символічною свіжості такі букети прийнято дарувати молодим дівчатам і жінкам. Дуже органічно такі рослини виглядають в букеті нареченої, адже споконвіку слов’янські дівчата прикрашали себе саме польовими рослинами, збираючи їх в дивовижні за красою вінки, де кожна квітка означав щось своє.

Мова, зрозумілий всім

  • волошка – скромність і сором’язливість, нерішучість у вираженні почуттів;
  • братки – «я думаю лише про тебе»;
  • фіалки – «я глибоко ховаю свої почуття до тебе»;
  • ромашка – юність, невинність, романтичність;
  • дельфініум – скромність;
  • жасмин – жіночність, елегантність, привабливість;
  • календула – ревнощі, тривога;
  • незабудка – справжня любов, вірність, постійність;

Список може бути дуже довгим, адже різноманітність польових квітучих рослин просто неймовірно величезна: яскраві і пастельні, великі і дрібні, одиночними квітками і суцвіттями – вони красиві в будь-якому вигляді. Дуже красиво і органічно виглядають польові квіти в обрамленні зелені, особливо листя папороті. Як же витончена та вишукана композиція з польових квітів…


Композиція «Безпосередність»

Навіть зібрана в невеликий букетик, вона володіє неймовірною красою. Прості за своєю суттю, такі рослини несуть справжнє чарівність природної краси і неодмінно радують око. Такі букети навіть не слід прикрашати додатковими аксесуарами, це лише зашкодить природного чарівності букета. Найскромніша пакувальний папір може бути лише максимально підібрана в тон букету, підтримуючи один з основних відтінків, але ніяк не стати окремим декоративним елементом.

Веселі ромашки, яскраві волошки, ніжні анемони, соковиті маки, витончені дзвіночки, стильні соняшники, прикрашені колосками зернових рослин, запашними травами або ж листям вищезазначеного папороті, стануть уособленням свіжості, молодості, ніжності і природного елегантності.

«Flora Express» зробить будь-які букети, враховуючи всі побажання та смаки замовника. Це може бути невеликий букет нареченої і бутоньєрка нареченого до неї в комплект, а може бути солідний букет для коханої жінки. Але якого б розміру не був букет, які б рослини і декоративні доповнення туди ні підібрали, композиція з польових квітів як ніяка інша висловить всі почуття, підкреслить трепетне ставлення і змусить лише захоплюватися тонким смаком дарувальника букета.

квіти композиції, букети польові квіти і квіткові композиції