Композиції з багаторічних квітів

99

Жити на природі, за містом, просто чудово, багато хто мріяв би про це. Але, на жаль, більшість з нас живе в тісних квартирах сірих багатоповерхівок. Від щоденної суєти можна впасти в смуток. Добре, що «Flora Express» подбала про те, щоб наблизити всіх і кожного до прекрасного, подарувати їм шматочок природи, частинку створеного нею дива. Замовивши для себе або близької людини букет, ви придбаєте весняний настрій, укладену в ніжних пелюстках запашних бутонів.

Будьте оригінальні

Будь букет здатний порадувати одержувача, але, доля зрізаних квітів така, що життя швидкоплинне, а значить і радість, що ми даруємо ними, піде дуже скоро. У ситуації, коли і на творіння Флори хочеться помилуватися, і в теж час замовляти букети постійно не будеш, варто звернутися до послуг нашої компанії. Ми підкажемо вельми оригінальне рішення – композиції з багаторічних квітів. Вони відрізняються від звичайних кольорів тим, що поставляються замовнику в горщиках, наповнених спеціальним субстратом, корисним саме для цієї рослини.


Існує великий вибір багаторічних квітів

Чим вас порадувати?

У будь-який час року «Flora Express» готова представити замовнику різноманітні композиції з багаторічних квітів. Грамотно підібрані, вони стануть ідеальним доповненням до подарунку або навіть самим подарунком. Наприклад, величезна кількість жінок зараз захоплюється орхідеями, вишукані квіти важко не полюбити. Якщо у людини, якій ви хочете зробити подарунок, вже є одна орхідея, сміливо даруєте нову, тільки з кольором не прогадаєте, не варто повторюватися.

Для любителів радянської класики можна придбати герань, її пишні суцвіття будуть дарувати усмішку на протязі 6-8 місяців. Якщо герань вже приїлася, але хочеться чогось схожого, подумайте про гортензії, це багаторічна рослина цвіте настільки красиво і довго, що у вашій квартирі завжди буде запашна весна.


Багаторічний квітка гортензія

На будь-який смак

Композиції з багаторічних квітів хороші тим, що вони більшу частину року прикрашають ваше життя своїми ніжними суцвіттями або бутонами, в інший же час, вони пожвавлюють ваш побут своєю яскравою зеленню.

В основному ми пропонуємо кімнатні горщикові рослини, але для любителів прикрашати балкони на літній сезон, ми готові запропонувати амперну петунью, ніжні грамофончики будуть звисати з горщика разом з зеленими, злегка пухнастими листками, створюючи надзвичайної краси каскади. Щоб створити композицію з багаторічних квітів, яка буде гармонійно вписуватися в інтер’єр вашого житла, порадьтеся з консультантом «Flora Express». Наша компанія, готова не тільки допомогти вам у виборі, але і доставити замовлення в будь-яку точку нашої країни абсолютно безкоштовно.

«Flora Express» – квіткова феєрія у вашому домі.

квіти композиції Троянди Хризантеми, Ромашки Екзоти