Композиції з білих квітів

4

Білий колір – символ чистоти і невинності. Звичайно ж, перше, що приходить на розум, коли ми представляємо композиції з білих квітів, це наречена! Білий ангел, втілення невинності, майбутня мати, продовжувачка роду і хранителька сімейного вогнища – хто може бути важливіше в цьому світі? Радувати таку жінку – святий обов’язок кожного чоловіка! Наречений, вибирає весільний букет, нерідко звертає свій погляд на троянди, зрозуміло, білого відтінку! Такий букет апріорі буде чудовий, а піднесений у найважливіший день – день народження молодої сім’ї, він стане символом початку нового щасливого життя!

Різноманітність варіантів

Звичні нам троянди, поза всяких сумнівів, є лідерами продажів, вони подобаються чоловікам і жінкам, дорослим і юним, залишаючи далеко позаду своїх конкурентів. Однак композиції з білих квітів можуть бути складені не лише з троянд. Надзвичайно красивими в білих букетах виглядають і безліч інших варіацій. Скажімо гвоздики. Ви коли-небудь бачили букет з білих гвоздик? По красі він нічим не поступається букету троянд, а по вартості обійдеться значно дешевше. Злегка розпушені ніжні бутони виглядатимуть в букеті настільки вишукано, що він в змозі підкорити серце самої суворої дами. Які білосніжні квіти ви хотіли б бачити у своєму презент? Подумайте і «Flora Express» з задоволенням втілить вашу мрію в реальність вже сьогодні.


Корзина «Втілення ніжності»

Загадайте бажання і воно збудеться

Згадаймо Ассоль. Дівчинка вірила в свою мрію всупереч усім тим, хто не вірив. І Грей, її прекрасний принц, приплив до неї на кораблі під червоними вітрилами, тримаючи в руках композицію з білих квітів – символ свого кохання! І нехай це всього лише казка, але ми народжені, щоб зробити її дійсністю, мрії, особливо мрії жінки, повинні збуватися. У житті кожної людини обов’язково настане той щасливий момент, коли він зможе зітхнути і з посмішкою вимовити – моя мрія збулася. Неодмінний атрибут, який супроводжує будь-радісна подія, звичайно ж, вишуканий букет. Без квітів не обходиться жодне урочисте захід.

Від мрії до реальності

По всій території РФ доставка від «Flora Express» працює безкоштовно: це букети з традиційних, улюблених троянд, а також з таких квітів, назва яких ви, може бути, зараз побачите вперше. Замовте собі в будинок амариліс, анемон, мускарі, бересклет, прунус, лилиграсс, вібурнум або глоріоза! Букет, складений з таких незвичайних поєднань, запам’ятається надовго, якщо не сказати, назавжди! Свіжий, виготовлений під замовлення спеціально для вас, він буде доставлений кур’єром точно в строк. Майстер-флорист збере композицію з білих кольорів або з будь-яких інших бутонів, за вашим бажанням. Вам залишиться лише насолоджуватися квіткової красою протягом декількох днів або навіть тижнів, адже наші композиції завжди свіжі, а значить простоять дуже довго.

Троянди Хризантеми, Ромашки Орхідеї Екзоти