Композиції з квітів для чоловіків

5

Довгий час вважалося, що чоловіки (не тільки челябінські) настільки суворі, що їм не до лиця приймати букети. Ну, або якщо необхідно подарувати квітковий подарунок, то можна обійтися простими червоними гвоздиками. Яке щастя, що ті «гвоздичні» часи давно пройшли, і ми маємо чудовий вибір найрізноманітніших рослин, а композиції з квітів для чоловіків викликають виключно позитивні емоції – ще б, адже так приємно і підбирати букети, і їх дарувати.

Чим же відрізняються «чоловічі» букети від «жіночих»?

За великим рахунком нічим. Немає такого поділу кольорів, призначених чоловікам чи жінкам. Природа подбала про нас, створивши немислиме різноманітність рослин, і кожна людина може вибрати саме те, що відповідає його смакових або емоційним потребам. На що ми орієнтуємося, купуючи букет? Головні візуальні орієнтири – це навіть не видову назву квітки, а його:

  • відтінок;
  • форма;
  • оформлення букета.

Зазвичай чоловікам дарують букети досить стриманих кольорів. Погодьтеся, рожеві або блакитні композиції з квітів для чоловіків виглядають, щонайменше, дивно. Червоні, бордові, червоні троянди, або соковитих кольорів гладіолуси, або спокійні молочно-білі амараллисы, яскраві гербери, та навіть білосніжні кали – ось ідеальні варіанти для чоловічих букетів. Дуже стильно і елегантно виглядають ці або інші види в обрамленні великої кількості зелені.


Композиція «Мій незрівнянного»

Композиції з квітів для чоловіків зазвичай витягнутої форми. Саме тому, до речі, флористи і воліють рослини на високих потужних стеблах, їх легше зібрати букет необхідної форми. Не прийнято дарувати чоловікам пишні букети, зазвичай вони досить суворі за своїм виглядом, і чоловічий букет – це саме той випадок, коли краще брати змістом, а не кількістю. Нехай це будуть три квітки, але сильних, високих, потужних, підкреслюють чоловіче начало.

Що стосується оформлення, то воно теж має бути максимально строго, без фривольних стрічок, бантиків, «веселих» пакувальних матеріалів. Краще використовувати найпростішу пакувальний папір або, ще краще, целофанову плівку, яка тільки додасть закінчений вигляд всього букету. Не варто використовувати і якісь додаткові декоративні флористичні прикраси, це лише перевантажить букет.

Так що, якщо у вас виникла потреба або бажання порадувати свого коханого чоловіка, батька, брата, друга, компаньйона або шефа – не відмовляйте собі в цьому задоволенні, адже такий подарунок – це завжди красиво, а композиції з квітів для чоловіків – це ще й стильно, яскраво і потужно. Букет доречний в будь-якій ситуації, будь це подарунок по будь-якому приводу або офіційний букет. «Flora Express» зробить будь-які букети: від скромного із звичних рослин, до підкреслено-екстравагантного, в якому орхідеї – далеко не самі екзотичні рослини. Але яких би розмірів не був букет, які квіти в ньому не використовувалися, будьте впевнені: шедевр, створений руками наших фахівців, порадує ваших близьких.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Чоловікові