Круглі композиції з квітів

102

Багатьох людей приваблюють не просто букети, складені зі смаком, але щось нове, оригінальне, химерної форми і змісту. Навіть якщо мова йде про простий подарунок, скажімо, до дня народження, піднести його, а тим більше отримати, набагато приємніше разом з вишуканим букетом. А якщо самі квіти стануть подарунком? Буває і так! Круглі композиції з квітів різних розмірів приковують до себе погляди не тільки любителів всього незвичайного, але і простих поціновувачів прекрасного.

Букет директорові

Люди, що домоглися в житті певного статусу – директори, керівники підприємств, власники малого та великого бізнесу – досвідчені, які бачили у своєму житті чимало оригінальних речей, – це люди, яких важко чимось здивувати. Але в житті немає нічого неможливого, і навіть така банальна річ, як букет квітів, здатна часом дивувати! Керівникам періодично підносять оригінальні букети на свята, але круглі композиції з квітів серед них зустрічаються нечасто. Саме тому варто звернути свою увагу саме на цей оригінальний презент від «Flora Express».


Кругла композиція «Флірт»

Жіноче єство

Хто обожнює квіти більше, ніж прекрасні дами? Напевно, не народилася ще така дівчинка, яка б відмовилась укласти в свої обійми подарований з ніжністю букет. Жінки всіх віків радуютсябольшой квіткової композиції або маленькому букету, якщо він подарований коханим. Саме дами – дівчатка, дівчата, жінки – є найпалкішими шанувальниками троянд, жоржин, айстр, орхідей, ірисів та інших красенів, вирощених для них і подарованих з любов’ю! А якщо букет буде оригінальним, наприклад, представить собою круглу композицію з квітів, то він ще й запам’ятається на довгі роки!

Замовлення квіткових композицій по всій Росії

У різних куточках землі знайдуться поціновувачі прекрасного. Але не скрізь є майстри-флористи, здатні втілити вашу квіткову мрію. Майстри інтернет-магазину «Flora Express» створять воістину казковий букет спеціально для вас, а кур’єрська служба доставить його по необхідному адресою. Свіжість і аромат оригінальних кольорів, їх пахощі і краса наповнять ваш дім ніжністю, теплом, а народжені в такій обстановці почуття посилять любов між близькими людьми, зміцнять сімейні відносини і просто подарують радість кожному, присутнього в кімнаті людині.

Хочемо звернути вашу увагу на круглі композиції з квітів – така форма ще не стала звичною для очей і не перестає дивувати шанувальників Флори. Різниця фарб і використовуваних у такій композиції елементів, дарує гарний настрій всім, хто бачить цю красу. Сьогодні і у вас з’являється така можливість, варто лише зробити один телефонний дзвінок.

Поради Цікаве Мистецтво Дизайн Рідкісні квіти