Квіткові композиції на весільний стіл

196

Складно уявити собі оформлення сучасного весілля без квітів. І якщо оформлення залів для церемонії та святкування не є обов’язковим, то без букета нареченої і квіткових композицій на весільний стіл точно не обійтися. Створення і того, і іншого елемента краще всього довірити професійного флориста – ви ж не хочете, щоб така незначна, але в той же час вкрай важлива деталь свята, як флористичне оформлення, зіпсувала вам настрій?


Букет на стіл молодят – традиційний весільний атрибут

Майбутні молодята можуть керувати процесом створення квіткових композицій на весільний стіл, направляючи флориста у відповідному напрямку. Спеціаліст ж в свою чергу намагатиметься втілити всі ваші бажання в життя, дотримуючись основні правила флористики.

Правила складання весільних композицій

Щоб квіткова композиція на весільному столі виглядала гармонійно, необхідно врахувати деякі важливі нюанси:

  • «відправною точкою» повинен стати букет нареченої – саме від його оформлення буде залежати декорація столу. Букет нареченої нерідко використовується як центральна частина настільного оформлення, при оформленні інших флористичних елементів необхідно орієнтуватися на стиль букета нареченої;


При оформленні весільного столу тон задає букет нареченої

  • використовувати для настільних декорацій можна абсолютно будь-які квіти – головне, щоб вони були свіжими і не мали дефектів. Особливу увагу необхідно приділити розміром складаються букетів, занадто високі будуть закривати молодят від гостей, надто низькі не будуть виглядати урочисто. Оптимальна висота – до 20-25 сантиметрів (для центральної частини);


Важливо вибрати оптимальну висоту композиції для столу

  • необхідно застосовувати прийоми, які допоможуть рослинам у квітковій композиції на весільному столі залишатися свіжими і зберігати презентабельний вигляд протягом усього свята. З метою підтримки свіжості використовуються спеціальні капсули з поживними речовинами, які містяться стебла квітів.

Форми композицій

Вибрати не можна тільки види квітів і всілякі їх відтінки, але також і форми декоративних квіткових композицій на весільний стіл. Серед найбільш поширених:

  • вертикальна;
  • горизонтальна;
  • каскадна;
  • діагональна;
  • клиноподібна.


Для прикраси столу можна вибрати композицію практично будь-якої форми

Флорист може запропонувати вам інші форми декорацій, вибір конкретної з них буде залежати від особливостей самого столу і стильового оформлення весілля.

Замовлення квітів у «Flora Express»

Якщо для свого весілля або будь-якого урочистої події ви хочете замовити свіжі, без будь-яких вад квіти, свої послуги вам пропонує компанія «Flora Express». Ми приймаємо замовлення від клієнтів у багатьох містах світу, працюючи цілодобово. Доставка здійснюється кур’єрами в чітко обумовлені терміни, для наших клієнтів вона абсолютно безкоштовна. В доповнення до квітів у нас ви можете замовити і інші приємні презенти – кошики з алкоголем, солодощами, кавою і навіть включають в себе м’яку іграшку. Ми працюємо для того, щоб у будь-який час ви мали можливість подарувати радість своїм близьким.

квіти композиції, букети Весільні букети Традиції Романтика