Квіти для Овна

7

Овен – справжнє втілення стихії вогню. До цього знаку відносяться лідерські натури, прагнуть до постійної самореалізації. Будь представник знака є діяльним, активним, енергійним людиною.


Овни як природжені лідери люблять незвичайні букети

Овни – які вони?

Овен – чоловік, емоції якого б’ють через край. Це харизматична особистість, вольова і напориста. Представники знаку люблять пригоди, їм складно усидіти на місці. Явні максималісти, вони переповнені творчою енергією, оригінальними ідеями.

Астрологи стверджують, що правильний підбір кольорів для Овна здатний допомогти людині розвинути силу волі, досягти успіху у всіх сферах життя. Квіти можуть бути оберегом, що захищає від негативної енергії, а не тільки прикрасою.

Які квіти підходять для Овна

Представники вогненної стихії люблять перебувати в центрі уваги. Тому і квіти для Овна-жінки чи чоловіки варто вибирати яскраві, помітні. За гороскопом для жінок і чоловіків-Овнів найкраще підходять троянди, гладіолуси, гербери, орхідеї, лілії. Припадуть до смаку вогненним людям і тюльпани, конвалії.

При виборі букета для Овна необхідно враховувати, що цим знаком управляє Марс. І бог війни подарував Овнам рослини всіх відтінків червоного, квіти оранжевого кольору. При цьому вони великі і нерідко мають колючі стебла.

І якщо говорити про символіку кольорів Овна, то з допомогою червоних тюльпанів можна буде зізнатися в любові. Букет з червоних троянд, більше схожих за кольором на багряні, буде символізувати серце, що палає пристрастю. А ось ніжні конвалії – знак палкої закоханості, почуттів, про яких поки нікому не відомо.


При виборі кольорів для Овна необхідно шукати бутони яскравого кольору: червоні, оранжеві, жовті

Коментар Овна:

Я обожнюю зі смаком оформлені букети. Квіти для мене – джерело енергії, гарного настрою. Найбільше мене радують червоні троянди, але і скромні тюльпани здатні подарувати щасливі хвилини. Друзі та близькі радують мене квітами не тільки в свята, адже отримувати букети без приводу особливо приємно.
Аліна

Кімнатні квіти для Овна

Домашні рослини для Овна повинні мати яскраве забарвлення. Щоб квіти в горщиках приносили людині благополуччя, необхідно вибирати рослини-талісмани вогненно-червоного, бордового, помаранчевого кольорів. Кращим вибором домашніх квітів для Овна стануть:

  • королівська бегонія – поглинає негативну енергію, приносить удачу. Ще ця рослина налаштовує на робочий лад, сприяє досягненню мети;
  • садова герань – ця квітка «приборкує» нестримну енергію Овна, допомагає стримувати гнів, позбавляє від стресу;
  • японська азалія – стимулює творче начало, сприяє реалізації задумів;
  • молокочай блискучий – стане вартовим енергетичного порядку, зберігачем сили духу.

Астрологи радять звертати увагу на декаду народження людини. Для народжених у період з 21 по 31 березня відмінним вибором стане наперстянка. Людям, що з’явилися на світ з 1 по 10 квітня, в житті буде допомагати магнолія. Талісманом-квіткою для народжених з 11 по 20 квітня стане гортензія. Кімнатні рослини для Овна повинні бути невибагливими, що теж потрібно враховувати при виборі домашнього дару природи.


Овни оцінять оригінальний за формою букет

Букети Овну в подарунок

Крім «вогняних» квітів, також стануть відмінним вибором букети з квітами малинового, блакитного, бузкового кольорів. Флорист повинен також брати до уваги, що Овни люблять виражені аромати. Але яким би не був по композиції букет, для Овна він повинен складатися з фантазією, увагою до кожної деталі.

квіти композиції, букети Поради Цікаве