Квіти для Водолія

241

Квіти мають свою особливу, сильною енергією і здатні впливати на життя людини. Астрологія допомагає визначити, які квіти принесуть користь того чи іншого знаку.

Водолії ? які вони?

Під знаком Водолія ? люди, що народилися в період з 21 січня по 20 лютого. Вони відрізняються неабияким розумом і нестандартним поглядом на світ, тому часто зустрічають у суспільстві нерозуміння. Однак часто Водолії вибирають творчу професію і досягають великих висот.


Квіти Водолія приносять йому натхнення і допомагають знаходити нові ідеї

Стихія Водолія

Повітряна стихія робить цей знак легким на підйом, але в той же час легковажним. Вони приємні в спілкуванні, великодушні і завжди приходять на допомогу навіть малознайомим людям. Водолії уміють переконувати, але ось романтику багато з них не дуже цінують.

Які квіти підійдуть Водолію?

Квіти Водолія люблять високу вологість і виглядають повітряними. Вони приковують погляд своєю чарівною красою і володіють привабливим ніжним запахом. Щоб надихнути творчого Водолія на нові ідеї і звершення, рослини повинні мати незвичайний вигляд. Представники цього знака оцінять рідкісні, екзотичні квіти, сподобається йому також і яскраве забарвлення букетів.

Квіти з жовтими листям нівелюють негативну енергетику, пом’якшують злість і допомагають уникнути сварок. Бутони з строкатим забарвленням дарують здатність красиво говорити, світло і по-доброму мислити. Букети синюватого відтінку сприяють піднесенню душевних сил, приносять радість і щастя.

Кімнатні квіти для Водолія

  • Бокарнея. Ця квітка володіє довгими вузькими листками, які пишно покривають міцний стовбур рослини, що робить його схожим на пальму. Бокарнея невибаглива у догляді, але ось росте досить повільно.
  • Алоказія. Цей тропічний квітка рідко зустрінеш серед кімнатних квітів, але останнім часом алоказія набирає популярності у квіткарів. Листя у неї дуже незвичайні: фігурні, загострені, соковито-зеленого кольору з жовтими прожилками.
  • Абутилон. Кімнатний клен, як інакше називають це рослина, відноситься до сімейства мальвових і дуже гарно цвіте. Квітки бувають рожевого, оранжевого, червоного відтінків.


Водолії люблять незвичайні квіти. Листя абутилона нагадують клен, за що він і отримав свою другу назву

  • Маранта. Ця квітка просто призначений для Водолія. Він яскравий, красивий, незвичайний. Листя його невеликі, овальні, яскраво-зеленого кольору, з жовтими і червоними прожилками.

Серед кольорів, що підходять для Водолія, ще можна виділити фітонії, хрестовик, калатею, строфанту, ятрофу.

Садові квіти для Водолія

Для вирощування в саду Водолію найбільше підходять нарциси, маргаритки, конвалії. Серед чагарників ? бузок і жасмин. Пряні трави, в тому числі м’ята, кмин, кардамон, також підтримують енергію цього знака.

Вважається, що на ділянці Водолія обов’язково повинен зростати папороть. Це містичне рослина ? не тільки прикраса саду. Деякі сорти можна вживати в їжу.

Коментар Водолія:
Найбільше я люблю пізню весну, коли в травні починає цвісти бузок. Я обожнюю і білу, і фіолетове, рожеве бузок. Вдома навесні у мене завжди стоїть великий букет цих квітів, який дарує мені по-справжньому сонячний настрій.

Букет для Водолія

Букет Водолія повинен бути витонченим, середніх розмірів. Проте, деякі представники цього знака завдяки максималізму і відкритість усьому новому порадіють як величезної оберемку троянд або лілій, так і невеликому букетику польових ромашок.


Квіти для Водолія: бузок в саду наповнить ділянку духмяним ароматом

Вибирати квіти для композиції в подарунок Водолію найкраще з великими квітками і довгим стеблом. Наприклад, підходять:

  • троянди ? символ краси, ніжності і одночасно небезпеки;
  • кали ? квіти строгості і шляхетності;
  • нарциси ? знак егоїзму і любові до себе;
  • орхідеї ? королівські квіти.

Що стосується кольору букета, то краще дотримуватися соковитих тонів, однак, не надто яскравих. Відтінки варто вибирати незвичайні. Підійдуть екзотичні фіолетові квіти, а також сині, блакитні. Водолії прийдуть в захват від незвичайних селекційних кольорів, наприклад, зеленої троянди або чорної орхідеї.

Кожен Водолій повинен вибрати з великого списку запропонованих кольорів свій талісман і доглядати за ним. Тоді у відповідь квітка буде дарувати господареві добру енергію. Взагалі, такі рослини корисно мати вдома і представникам інших знаків, особливо тим, хто тільки планує зайнятися творчістю або ж ніяк не може знайти свою музу.

квіти, букети і квіткові композиції Поради Цікаве